בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חוליית סילואן הורשעה ברצח 35 בני אדם 
 
 הפרקליטות דורשת מאסרי עולם מצטברים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ארבעת חברי החוליה אחראים לפיגועים בקפה 'מומנט', בהר הצופים, בפי גלילות ובמועדון שפילד; הפרקליטות: להטיל על הנאשמים מאסרי עולם מצטברים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ``ש המחוזי בירושלים הרשיע היום (שלישי) את חברי חוליית סילואן ברצח 35 ובפציעת מאות בני אדם במהלך הפיגועים שביצעה החוליה.

כמה מבני משפחות ההרוגים הורחקו מבית המשפט לאחר שהתפרצו לעבר השופטים בדרישה להטיל על הנאשמים עונש מוות. חברי החוליה הודו במעשים. הפרקליטות דורשת כעת כי על כל נאשם יוטלו מאסרי עולם מצטברים לפי מספר ההרוגים להם הוא אחראי.

חברי החוליה אחראים לפיגועים בקפה `מומנט`, בהר הצופים, בפי גלילות ובמועדון שפילד בראשל"צ. הפרקליטות טוענה במהלך המשפט כי גם כי הארבעה מסרו ידיעות לגורמים פלסטינים וכי התכוונו לבצע פיגועים נוספים: אחד באולם "צוותא" בתל אביב, שני במסעדת "סבארו" בירושלים ושלישי בעין גדי.

ראש החוליה הוא ואאל קאסם, בן 31, תושב ראס אל-עמוד. חברי החוליה הנוספים הם ויסאם עבאסי, בן 25, עלאא עבאסי, בן 30, ומוחמד עודא, בן 29 מסילואן וכן מוחמד ערמאן, בן 37, מהכפר חירבה באזור רמאללה. ערמאן היה החוליה המקשרת עם אנשי החמאס ברמאללה והפעיל את ראש החוליה קאסם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by