בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנסיך הארי: הרווק המבוקש ביותר בבריטניה 
 
 
חדשות נענע

המגזין "טאטלר": להארי מראה חצוף, שובבי ומשגע; הוא רק הגיע לסצינה הלונדונית וכבר מטריף את הבנות; לראש הרשימה המקבילה לנשים העפילה השחקנית גווינת' פאלטרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוא אמנם עדיין תיכוניסט, אבל הנסיך הארי, בנם של הנסיכה המנוחה דיאנה והנסיך צ'ארלס, כבר הוכתר על ידי המגזין הבריטי "טאטלר" כדייט הלוהט ביותר של בריטניה. הנסיך בן ה-18, הטוען השלישי לכתר, הצליח להעפיל לראש הרשימה השנתית של הרווקים המבוקשים, שמפרסם היום (שלישי) המגזין.

"הארי הגיע השנה לפרקו, ויש בו איכות שובבית. יש לו מראה חצוף, שובבי ומשגע" אומר עורך המגזין, גורדי גרייג. "הוא רק הגיע לסצינה של לונדון, וכבר הבנות פשוט משוגעות עליו".

הארי, שאמור לסיים השנה את לימודיו בבית הספר "איטון" הסמוך ללונדון, נתפס בחודש ינואר כשהוא שותה ומעשן מריחואנה. כשמלאו לו 18, בחודש ספטמבר, נשבע הנסיך הצעיר להמשיך בפעילות הצדקה שקיימה אימו, הנסיכה המנוחה דיאנה.

אל המקום השני ברשימת הרווקים המבוקשים העפיל האמן לוציאן פרוייד בן ה-79, שלו ייחס המגזין איכות של "גאוניות צעירה". לראש רשימת הרווקות המבוקשות העפילה כוכבת הקולנוע גווינת' פאלטרו, שלעתים קרובות מבלה את זמנה בלונדון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by