בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בדיקת DNA עזרה לפענח רצח משולש בטבריה 
 
 הרוצח זוהה באמצעות בדיקת DNA (אתר BBC)   
 
חדשות נענע

יהודה אוחיון חשוד כי רצח לפני כשנה את שרון מוסאי, דוד בן מרג'י ורפי ויצמן; הרצח היה על רקע עסקאות סמים בחו"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת מרחב העמקים פיענחה רצח משולש, שהתרחש לפני כשנה בחוף שלדג בכנרת. המשטרה תבקש היום (רביעי) מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד המרכזי בפרשה, יהודה אוחיון תושב טבריה.

אוחיון (37), המוכר למשטרה, חשוד כי רצח את שרון מוסאי, דוד בן מרג'י ורפי ויצמן, במסגרת חיסול חשבונות על רקע מרמה בעסקות סמים שנערכו בהולנד ובארה"ב. כתב האישום נגדו יוגש בעוד חמישה ימים.

את אוחיון זיהתה המשטרה באמצעות בדיקת DNA של רוק על בדלי סיגריות. המשטרה חושדת כי אוחיון ביצע את הרצח כשהוא מגיע למקום רכוב על אופנוע ויורה בשלושת הנרצחים שישבו במכוניתם מחוץ למסעדה על החוף.

חוקרי המשטרה שהגיעו לזירת הרצח מצאו בה מסכת פנים עשויה בד, וחוקר מעבדה לקח ממנה דגימת רוק של מבצע הרצח. בעקבות בדיקת DNA נעצרו כ-50 חשודים, בהם אוחיון. במהלך חקירתו הכחיש אוחיון כל קשר לפרשה. אולם, החוקרים העבירו לבדיקה את בדלי הסיגריות שעישן, והתגלתה ההתאמה בין הרוק שעליהם והרוק שעל המסכה שנמצאה בזירה.

המשטרה עצרה שני אנשים נוספים החשודים שי סייעו לרצח, הרצל זגורי ממגדל העמק ואריאל פלס מטבריה.

אחד הנרצחים, רפי ויצמן, היה קשור לניסיון ההתנקשות בזאב רוזנשטיין בשנת 1969. שני חשודים נוספים בפרשה, אילן אסלן ויעקב כחלון, נרצחו בשנת 1979. בתחילה חשדה המשטרה שהרצח המשולש קשור באותה פרשה רחוקה, אולם כעת היא מעריכה כי מדובר בקשר לעסקות הסמים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by