בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: לא תהיה כלכלת בחירות 
 
 לוחצים ידיים ואז רבים. שרון ונתניהו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מחלוקות בין שרון ונתניהו; שרון רוצה פריימריס מוקדמים ואילו נתניהו רוצה לדחות אותם לדצמבר; נתניהו גם מבקר את המדיניות הביטחונית של הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר היום (חמישי) כי יפעל לקיום מערכת בחירות מהירה, זולה וקצרה ככל האפשר, כדי למנוע בזבוז מיותר, וקרא לכנסת לתמוך במהלך.

נציגי לשכותיהם של ראש הממשלה, אריאל שרון, ושל שר החוץ הזמני, בנימין נתניהו, יימשיכו היום את הדיונים לגבי תאריך הפריימריס בליכוד. אמש נועדו השניים, אך לא הצליחו להגיע להסכמה.

גורמים בליכוד הביעו חששם מפני חילוקי הדיעות בין השניים, אשר עלולים לגרום לנזק אלקטורלי לליכוד.

שרון מעדיף לקיים את הבחירות מוקדם ככל האפשר, בתאריך 18 לנובמבר, בגלל הניצחון שמנבים לו הסקרים הנוכחיים. נתניהו מבקש לדחות את הבחירות הפנימיות לתחילת דצמבר, כדי שיוכל להיערך בהתאם.

בנוסף, מחנה נתניהו מעוניין לכנס את ועידת המפלגה ביום שלישי הבא, כדי לבחור נשיא וכן ועדת בחירות חדשה ובית דין חדש. אנשי שרון מעדיפים שלא ל.ערוך התמודדות על הנשיאות אלא להתמקד בדיון שבו ייקבעו מועדי ההתמודדות ליו"ר הליכוד ולמועמדי התנועה לכנסת.
 

נתניהו: המפה האמריקנית לא באה בחשבון

 
בנושא המדיני, מותח נתניהו ביקורת קשה נגד מדיניות הביטחון של הממשלה היוצאת. אמש אמר כי שאלת מפת הדרכים האמריקנית איננה עומדת כעת על הפרק בשל אפשרות אמיתית למתקפה על עיראק.

זאת, נוכח עמדתה הרשמית של ממשלת שרון, אשר קיבלה עליה את עקרונות ההצעה האמריקנית. בדבריו בתקשורת מרגיז נתניהו את מקורביו של שרון במפלגה. "הוא רק נכנס למשרד החוץ וכבר הפך לחתרן בלתי נלאה", אמרו.

אנשיו של נתניהו טוענים כי לשכת ראש הממשלה מנהלת נגדו מבע הכפשות מלולכך, שנועד להכפיש את שמו ולמנוע ממנו את הצלחתו בפריימריס. "הם זורקים בוץ מבוקר עד ערב", אמרו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by