בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעלי האולם בו נפצע בן 4 קיים במקום אירוע נוסף 
 
 נפצע בחתונה. בעל האולם נעצר (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

זאת, מספר שעות בלבש לאחר שבית המשפט אסר לפתוח האולם; הילד נפצע קשה בהתמוטטות עמוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום הוגש היום (שישי) בבית משפט השלום באשדוד נגד, שמואל מלכיאל, בעלי אולם השמחות 'אחוזת אסתר' בצומת הודיה, לאחר שמספר שעות אחרי מתן צו הסגירה לאולם הפר זה את הצו וקיים באולם אירוע.

צו הסגירה ניתן עקב פציעתו הקשה של ילד בן 4 בחצר האולם. מלכיאל שוחרר היום בערבות. בית משפט השלום באשקלון שחרר אמש את בעל האולם ואסר עליו לפתוח את האולם במשך שבעה ימים.

משטרת שדרות, עצרה לפנות אתמול את מלכיאל בחשד לרשלנות, שגרמה לפציעתו הקשה של ירין עמר, בן 4, תושב קריית מלאכי, במהלך אירוע שמחה של חתונה שהתקיימה אתמול. הילד נפגע בראשו מעמוד בטון שעמד בחצר באולם, וגולגלתו נסדקה.

במשטרה גילו כי העסק פעל ללא רשיון, ולמרות שהוצא נגד האולם צו סגירה על ידי בית המשפט המחוזי בבאר שבע, המשיך בעל האולם להפעיל אותו. ולקיים במקום אירועים.

מצבו של יריןן השתפר במהלך היום וכעת מוגדר בינוני, הוא אושפז במחלקת טיפול נמרץ ילדים בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. האירוע התרחש מספר דקות לפני החופה. בזמן משחק תופסת סביב אחד מעמודי האבן, במהלך המשחק נפל אחד העמודים על הילד ופצע אותו. אחד מן האורחים, חובש קרבי בהכשרתו טיפל בו עד שהגיעה ניידת טיפול נמרץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by