בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעה שאי אפשר לסרב לה 
 
 מה קורה עם דון קורליאונה? מרלון ברנדו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הוצאת "ראנדום האוס" מחפשת את הסופר שיוכל לכתוב את ההמשך של ה"סנדק"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי יכתוב את ספר ההמשך ל"הסנדק"? בתחילת השבוע פרסמה הוצאת הספרים "ראנדום האוס" כי בעקבות המכרז שפרסמה הציעו עשרות סופרים את מועמדותם לכתיבת ספר ההמשך למקור הנודע של מריו פוזו, מחבר הספר שהלך לעולמו בשנת 1999.

עורכיה הראשיים של ההוצאה יבדקו בזמן הקרוב את המועמדים ויבחרו את הסופר המאושר שיכתוב את ספר ההמשך לסיפורה של משפחת הפשע המאורגן קורליאונה, שיצא בשנת 1969. סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי ספר ההמשך ייקרא ככל הנראה "שובו של הסנדק" ("The Godfather Returnes").

הספר המקורי מכר 21 מיליוני עותקים בעולם ושימש השראה לטרילוגיה הקולנועית המפורסמת של פרנסיס פורד קופולה. אולי כחלק מהשמירה על קוד השתיקה הסיציליאני המכונה "אומרטה" - כשם ספרו האחרון של פוזו - מסרב ג'ונתן קארפ, סגן נשיא ההוצאה ואחד מעורכיה הראשיים, להסגיר את זהות המתמודדים בפרויקט. "מדובר ברשימה רחבה ובלתי ניתנת לקטלוג של סופרים מעוניינים", אמר. "חלקם ידועים מאוד, חלקם אנונימיים לחלוטין".

ב"ראנדום האוס" משוכנעים שקורליאונה ראוי לחזור ובגדול. "הדמויות האלה מבקשות ממך לחזור אליהן", אמר קארפ. "הציבור נמשך אליהן, ובאופן אישי, הייתי רוצה לקרוא עוד על משפחת קורליאונה. זה סיפור נפלא. סיפורים טובים צריכים להמשיך ולהתקיים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by