בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחרר נציג הצלב האדום שנחטף בחאן יונס 
 
 נחטף בשעה שסייע לאוכלוסייה שבתיה נפגעו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ניקולאי הנקה נחטף בשעה שעסק בחלוקת מצרכים לאוכלוסיה הפלסטינית; אנשי הצלב האדום יצרו קשר עם הרשות הפלסטינית במאמץ לשחררו; דיווח: החוטף הוא שוטר פלסטיני שפוטר מתפקידו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איש הצלב האדום שנחטף בחאן יונס שוחרר הלילה (חמישי). מקורות פלסטיניים מסרו כי חוטפו של ניקולאי האנקה (48) הוא שוטר פלסטיני מתוסכל שפוטר מעבודתו. על פי הדיווח, השוטר הסתייע בשלושה חמושים פלסטינים, ודרש להחזירו לעבודה תמורת שחרור החטוף הגרמני. האנקה נחטף בצהריים בשעה שעסק בחלוקת מזון לאוכלוסיה הפלסטינית הנזקקת באיזור שבדרום הרצועה, ונלקח למקום מסתור.

החוטפים יצרו קשר עם משרדי הצלב האדום בחאן יונס והודיעו לאירגון כי החטוף בידיהם. אנשי המשרד אף הצליחו לדבר עם האנקה שסיפר להם כי מצבו טוב וכי לא נפגע מידי חוטפיו. אנשי הצלב פנו לבכירים ברשות בבקשה לפעול לשחרורו. דובר הצלב, אוריאל מסד, מסר כי הצלב האדום בודק את תנאי הבטיחות של עובדיו בשטחים. לדבריו, אין לארגון מושג לגבי מניעי החטיפה.

מוקדם יותר הודיעו גורמי ביטחון פלסטינים כי האחראי לחטיפה הוא קצין לשעבר במודיעין הצבאי, שפוטר מתפקידו, טלעת א-שאער. לפני כחודש וחצי חטף א-שאער שלושה עיתונאים איטלקים ושחרר אותם כעבור יממה, מבלי להציג דרישות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by