בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ת"א: אדם נהרג לאחר שנפל מבניין - תיתכן התאבדות 

ת"א: אדם נהרג לאחר שנפל מבניין - תיתכן התאבדות

 
 
חדשות נענע

עדי ראייה ראו את האדם קופץ אל מותו; חיפה: מובטל קפץ אל מותו לעיני אשתו וילדיו לאחר ויכוח עם אשתו שהתלוננה על כך שאינו מוצא עבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אדם נהרג בתל אביב אחר הצהריים (שישי) לאחר שנפל מבניין גבוה. עדי ראייה במקום מסרו כי ראו את האדם קופץ אל מותו מאחת הקומות הגבוהות בבניין וכי נראה צעיר בגילו. ככל הנראה מדובר בהתאבדות.

תושב חיפה, מובטל בן 42, התאבד אמש לעיני אשתו וילדיו בקפיצה ממרפסת דירתו בקומה השלישית, לאחר ויכוח מר שניהל עם אשתו. מחקירה עולה כי בני הזוג עלו לארץ לפני שבע שנים מברית המועצות ולפני כשנה עברו להתגורר בחיפה בתקווה למצוא עבודה במפרץ חיפה.

אמש, בעקבות תלונותיה של האשה בת ה-37 על כך שהבעל אינו מוצא עבודה, התפתח ויכוח בין בני הזוג שבמהלכו איים הבעל כי יתאבד. בטרם הספיקה האשה להגיב, ובנוכחות שני ילדיהם של בני הזוג, בני השש והעשר, ניגש הבעל למרפסת הדירה וקפץ אל מותו מהקומה השלישית. צוות טיפול נמרץ שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו של האיש.

חוקרי משטרת חיפה חקרו את האשה לאחר שבתחילה חשדו כי מדובר ברצח וכי היא דחפה אותו. ואולם לאחר חקירה התחזקה ההערכה כי מדובר בהתאבדות. הילדים, שהיו עדים להתאבדות אביהם, מקבלים סיוע של שירותי הרווחה.

כמיליון ו-200 אלף חיים מתחת לקו העוני
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by