בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך לעצור חמאס בכלא הישראלי 
 
 אסור להאמין לחוקרים הישראלים. עצירים בחברון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

עצורים לשעבר פרסמו מדריך לבאים אחריהם; המטרה היא למנוע מהעצורים למסור מידע לחוקרים הישראלים, שחלקם מתחזים לאסירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עצורי חמאס במתקני הכליאה הישראליים החליטו להצטרף לרשימה המכובדת של סופרים שכתבו מן הכלא, בהם דוסטוייבסקי, לנין והמרקיז דה-סאד.

על פי דיווח של ערוץ 2, חלק מן העצורים בכלא נפחא חברו כדי לכתוב מדריך מעשי לעצירים בישראל, שמטרתו העיקרית היא למנוע מהם ליפול למלכודות המתוחכמות שמציבים מולם החוקרים הישראלים.

הקונטרס, "מדריך לעצורי חמאס" מזהיר את מפעילי החמאס שנעצרים על ידי כוחות הביטחון, למסור מידע לחוקרים סמויים שמתחזים לאסירים. המושתלים הללו מכונים "ציפורים וצרצרים", והמדריך מסביר כיצד ניתן לאתר אותם. על פי המדריך, יש לחשוד במי שמקפיד לצום ולהתפלל באדיקות יתירה, ושואל יותר מידי שאלות. אם מתגלה אחד כזה, אסור להניח לו לדעת שהתגלה, אלא להעמיד פנים שמאמינים לו.

אזהרה נוספת היא מפני טלפונים סלולריים, שכביכול מוברחים לתאי המעצר. עוד נכתב שבפתחי האיוורור של התאים מונחים מכשירי האזנה. גלאי האמת המוצמד אל העציר בשעת חקירה, הוא הצגה של החוקרים, כך נכתב.

הצגה נוספת היא צרחות, בכי הדי מהלומות וטריקת דלתות, שכביכול מגיעים מתאי חקירה אחרים, ואשר מטרתם להפחיד את הנחקר. המדריך גם מזהיר שלא להתפתות להבטחה שאם יודו לא יעמדו בפני משפט.

בסוף המדריך מזהירים הכותבים את האסירים, שמי שימסור מידע נגד חבריו בחמאס עובר על איסורי ההלכה המוסלמית וצפוי לעונש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by