בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צו איסור פרסום? לא בעידן האינטרנט 

צו איסור פרסום? לא בעידן האינטרנט

 
 
יוני שדמי

שוב הוכח עד כמה מגוחכים הפכו להיות צווי איסור פרסום, כשהמסמך הסודי בעניינו של סוכן השב"כ אבישי רביב הגיע לכל דורש באינטרנט בתוך פחות מיממה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המסמך הסודי בעניינו של סוכן השב"כ אבישי רביב, שבג"צ אסר השבוע את פרסומו, מצא את דרכו לאינטרנט תוך פחות מיממה אחרי פירסום הצו. המסמך אוזכר לראשונה ב"משעל חם", תוכנית אקטואליה בהנחייתו של ניסים משעל. משעל הבטיח בתחילת התוכנית להציג "מסמך סודי של השב"כ", אך במהלך התוכנית קיבל הוראה ישירה ממנכ"ל הראשות השנייה שלא לפרסמו.

גירסת האינטרנט של המסמך, שנמצאת בכתובת מספרית (IP) בארה"ב ולכן אינה מזוהה עם שום אתר, מכילה את הטקסט המלא באנגלית ובעברית של המסמך, גירסה סרוקה שלו, ופרשנות של ערוץ 7 בנושא. יש לציין כי נכון לכתיבת שורות אלה, חלקים מהאתר אינם נגישים (אך חלקים אחרים של האתר, כמו למשל הטקסט המלא של המסמך, כן זמינים).

לאחר פרשת נמרודי, האתר האסור של מייק אלדר וסיפורה של לינור אברג`יל, רשת האינטרנט מוכיחה פעם נוספת כמה קשה להחיל עליה את החוקים הנוקשים של העולם החיצוני. האכיפה של צווי איסור פרסום הופכת לבלתי אפשרית, והתקשורת הישראלית נראית מגוחכת מתמיד, כשהיא מנסה לרקוד בלט מגושם מסביב לצווי איסור פרסום אנאכרוניסטיים, לחשוף טפח ולכסות טפחיים, בזמן שכל גולש אינטרנט מיומן יכול לקרוא בעצמו את הסיפור המלא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by