בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי אוחיון: אלוהים ישב למעלה ואמר את אלה אני רוצה 
 
 המחבל חדר לבית וירה באם ובשני בניה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

רויטל אוחיון ושני ילדיה, מתן ונועם, הובאו למנוחות בקריית ביאליק; אתמול הובאו למנוחות דורי יצחק ותרצה דמרי שנרצחו גם הם בפיגוע בקיבוץ מצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי דיבר עם רויטל ולפתע שמע יריות (רויטרס)
 אבי דיבר עם רויטל ולפתע שמע יריות (רויטרס)   
רויטל אוחיון וילדיה מתן (5) ונועם (4) שנרצחו בידי מחבל בקיבוץ מצר הובאו היום (שלישי) למנוחות בבית הקברות צור שלום בקרית ביאליק.

אביהם של הילדים, אבי אוחיון, זעק ליד קברם: "אלהים ישב למעלה ואמר 'את אלה אני רוצה'. אין יותר טוב מזה. זה הכי טוב שיש והם ישבו לידי". תוך שהוא ממרר בבכי קרא: "ואני נשארתי בלי כלום!".

אתמול הובאו למנוחות שני הרוגים נוספים בחדירת המחבל למצר: תרצה דמארי בת 42, הובאה למנוחות בבית-העלמין ביישוב אלייכין. יצחק דורי, בן 43, מזכיר קיבוץ מצר, נטמן בבית-העלמין בקיבוץ.

מחקירה עולה כי המחבל חדר אל הקיבוץ דרך הגדר בסביבות השעה 23:35, ופתח באש לעבר מספר תושבים שצעדו סמוך לחדר האוכל. תרצה דמרי, בת 42 מהמושב אליכין, נפגעה ומתה מאוחר יותר מפצעיה. בן-זוגה, חבר הקיבוץ שצעד עמה בשבילי הקיבוץ, נמלט מהמקום והסתתר במשך שעות ארוכות ברפת. מזכיר הקיבוץ, דורי יצחק (44), שהיה בכוננות שמירה ושמע את היריות, הגיע למקום ונורה אף הוא למוות.

לאחר מכן פרץ המחבל לבית מגורים, וירה למוות ברויטל אוחיון (34) ובשני ילדיה הקטנים, נועם בן הארבע ומתן בן החמש. האם שוחחה באותה השעה עם בעלה לשעבר המתגורר בקיסריה. מאוחר יותר סיפר אבי אוחיון כי שמע צעקות, ואז השיחה נותקה. הוא מיהר להגיע לקיבוץ ונעצר בשער הכניסה, כאשר הוא מנסה לחדש את הקשר הטלפוני - אך ללא הצלחה. רק לאחר מספר שעות נמסרה לו הבשורה המרה.
 

סריקות נרחבות באזור הקיבוץ

כוחות ביטחון, בהם כוחות מג"ב רבים, סרקו כל הלילה את האיזור בעזרת מסוק ופצצות תאורה בניסיון לוודא באופן סופי האם מדובר במחבל בודד או בחולייה והאם המפגע נמלט או שהוא עדיין שוהה באיזור. תושבי האזור נקראו להישאר בבתיהם עד הבוקר ולשמור על האפלה עד שיתקבלו הנחיות חדשות. במקום התבצעו סריקות מבית לבית והכניסה לקיבוץ נחסמה.

מפקד המשטרה במקום, ניצב בורובסקי, אמר כי הנחת העבודה של המשטרה היא שמספר מחבלים חדרו ליישוב. הנחה זו מבוססת על דיווחים, כי היריות נורו מכמה כלי נשק. איש מהמחבלים לא נהרג, ובמערכת הביטחון גברה הלילה ההערכה כי המחבלים נמלטו מהמקום.

שעה קלה לאחר תחילת האירוע נטל על עצמו ארגון גדודי חללי אל אקצה של הפתח את אחריות לפיגוע. במערכת הביטחון חושדים שהחוליה שביצעה את הפיגוע היא החוליה ששנייים מאנשיה נהרגו סמוך לקיבוץ בדרכם לפיגוע התאבדות, כשמונה שעות לפני החדירה. ההערכה היא כי המחבלים חדרו לקיבוץ מצדו הדרומי, מאיזור הכפר נזלת עיסא שליד בקעה א-שרקייה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by