בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רב סמל מדיין גריפאת שנהרג בנצרים - למנוחות  
 
 רב סמל גריפאת. צעד בראש הכוח (רפרודוקציה דו``צ)   
 
חדשות נענע

גריפאת, בן 23, מבית זרזיר שימש כגשש בצה"ל; הוא נהרג אתמול מהתפוצצות מטען חבלה סמוך לנצרים; לפני חודשיים נהרג קרוב משפחתו סגן מאלכ גריפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית זרזיר הובא בצהריים (ראשון) למנוחות רב סמל מדיין גריפאת, שנהרג אתמול בפיצוץ מטען חבלה סמוך להתנחלות נצרים, בצפון רצועת עזה. גריפאת, ששירת בחטיבת גולני, היה בן 23 במותו.

באירוע נפצע באורח בינוני גם קצין בדרגת סרן, מפקד פלוגה. הקצין הועבר לטיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע ונמסר כי הוא סובל מרסיסים ומכוויות וכי מצבו מוגדר בינוני.

רב סמל גריפאת, גשש במקצועו, צעד בראש כוח מגדוד "צבר" של חטיבת "גבעתי" בעת פתיחת ציר. הקצין, מפקד הפלוגה, סרן דדו, הלך מספר מטרים מאחוריו כאשר הופעל המטען שהוסתר במקום. השניים חולצו מהמקום על ידי חבריהם ומותו של הגשש נקבע זמן קצר לאחר מכן.

הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלמי, "גדודי ירושלים", נטלה אחריות לפיצוץ מטען החבלה. פעיל בג'יהאד האיסלמי אמר כי "הפעולה היא תגובה לפשעי ישראל ולהריגתו הבוקר של איאד סוואלחה".

רב סמל מדין גריפאת שירת כגשש מיום גיוסו לצה"ל ואת כל שירותו ביצע ברצועת עזה. לפני כחצי שנה הוא חתם קבע. בשבת התבקש גריפאת לשוב מחופשתו, שהיתה אמורה להסתיים מחר, ליחידה לאחר שחברו ביקש לצאת הביתה מסיבות אישיות.

אביו סלאח אמר אתמול, לאחר קבלת ההודעה המרה, "הוא היה בחור טוב שאהב לעזור לכולם. הגורל רצה כנראה שהוא זה שיהיה שם היום". מדין הותיר אחריו את זוג ההורים סלאח ופטמה, אח תאום, שלושה אחים וחמש אחיות.

לפני חודשיים וחצי איבדה חמולת גריפאת מבית זרזיר בן נוסף שלה, סגן מאלכ גריפאת שנהרג בתקרית ברצועת עזה. אביו של מדין סיפר כי מאלכ ובנו היו חברים טובים וכי מדיין היה שרוי באבל כבד מאז מותו של מאלכ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by