בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוסקווה: תיאטרון דוברובקה חוזר לפעילות 
 
 ההצגה חייבת להימשך. שחקני ``נורד-אוסט`` (bbc)   
 
חדשות נענע

זמרי ושחקני המיוזיקל "נורד-אוסט" חידשו אתמול את הופעותיהם באולם התיאטרון דוברובקה במוסקווה שהותקף על ידי מורדים צ'צ'נים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זמרי ושחקני המיוזיקל "נורד-אוסט" חידשו אתמול (שבת) את הופעותיהם באולם התיאטרון דוברובקה במוסקווה שהותקף על ידי מורדים צ'צ'נים. דמעות ומחיאות כפיים סוערות קידמו את פניהם של משתתפי המחזמר כאשר עלו על הבמה להופעה המיוחדת לציון זכרם של 160 הרוגי מתקפת הטרור.

אלכסנדר טסקאלו, מפיק המופע, אמר לקהל כי ההצגה חייבת להימשך. "אנחנו רוצים להראות הערב כי למרות שנפגענו אנחנו עדיין מתכוונים להמשיך", דברי טסקאלו.

המחזמר "נורד-אוסט" מבוסס על הנובלה הרוסית "שני קפטנים" המספרת על שני גיבורים שמתעמתים על רקע דעותיהם המנוגדות. בהופעה אתמול שולבו גם שירים ממחזות זמר ידועים כמו "קאטס" ו"עלובי החיים".
 

זעזוע לתיאטראות מוסקווה

מלבד הזעזוע העמוק לחברה הרוסי, היווה הפיגוע גם זעזוע לתיאטראות בבירת רוסיה. חלק מהתיאטראות נסגרו במהלך המשבר אולם לפחות תיאטרון אחד החליט שההצגה חייבת להימשך והמופע 'רחוב 42' הועלה. אנשי התיאטרון אמרו כי היו מחלקים את הכרטיסים בחינם ובלבד שיבואו צופים. רק כמחצית האולם התמלאה, אך היה זה עדיף, אומרים בתיאטרון, מאשר לצפות שוב ושוב בדיווחים על פרשת החטופים בטלוויזיה.

במוסקבה הועברה ביקורת על מארגני המופע, אולם הם טוענים כי תיאטרון ברוסיה הוא חלק משגרת החיים של התושבים. וכי הפסקת פעילותם דומה להפסקת פעילותם של לדרי הניתוח במדינה.

גם ג'וליאני דחק בתושבי העיר ללכת לתיאטרון, למסעדה, ולהמשיך לחיות, אומרים המארגנים. אבל במוסקבה חוששים התושבים ללכת לתיאטרון מהסיבה הפשוטה, הם חוששים מחוטפים צ'צ'נים ואולי אף יותר מכך הם חוששים מפעולת הצלה אמיצה ונועזת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by