בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גם ביילין מעביר תמיכתו למצנע 
 
 החברים חצו את הקווים. רמון, שוחט וביילין (לעמ)   
 
חדשות נענע

אליו הצטרפו חברי הכנסת צלי רשף ונואף מסאלחה, וקודם לכן שוחט; חשש בעבודה כי הישארות רמון במירוץ תכפה סיבוב שני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לשעבר, יוסי ביילין וחברי הכנסת צלי רשף ונואף מסאלחה החליטו הערב (רביעי) להעביר את תמיכתם למועמד עמרם מצנע המתמודד על ראשות העבודה. ח"כ רשף הסביר כי החליט להסיר את תמיכתו מח"כ חיים רמון כדי להבטיח שלא יתקיימו שני סיבובי בחירות בפריימריז בעבודה וכדי למנוע מבן אליעזר ניצחון בנסיבות בהן שלושה מועמדים מתמודדים על התפקיד.

רמון טען אמש כי יש לו אלטרנטיבה של תקווה בכל התחומים וכי אין רק הבוחרים בקלפי יקבעו מי ינהיג את מפלגת העבודה. עם זאת, הודעתו גררה תגובות חריפות של אחדים מתומכיו הבכירים, ביניהם גם ח"כ בייגה שוחט, שהודיע כי הוא מעביר את תמיכתו למצנע. "רמון הפר את הסיכומים שהיו בינינו", אמר. גם יוסי ביילין הגיב באכזבה להחלטת רמון ואמר כי ימשיך לפעול לשכנועו של רמון לצאת מהמירוץ.

החשש בעבודה הוא כי הישארותו של רמון במירוץ תכפה למעשה על המפלגה סיבוב שני, דבר שיאריך את העיסוק המפלגתי ויקצר את משך קמפיין הבחירות של העבודה נגד הליכוד.
 

עימות משולש בין מועמדי העבודה

 
בתוך כך נכנס המירוץ לראשות העבודה להילוך גבוה. שלושת המועמדים על ראשות העבודה - מצנע, פואד ורמון - התארחו אמש בתוכניתו של ניסים משעל בערוץ השני; היה זה העימות הפרונטלי הראשון ביניהם, כאשר שלושתם ישבו מסביב לאותו שולחן וענו לשאלות במקביל.

בסיום העימות הבהיר כל אחד מהצדדים, כי הוא המנצח בעימות. מטה בן אליעזר אף שלח הודעה לעיתונות בה נכתב כי "מצנע הוא המפסיד הגדול, ופואד ינצח ב-19 בנובמבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by