בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו מכחיש כי הציע להכפיף את המשק לדולר 
 
 נתניהו מבטיח לא לתקוף (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אמר שייפרט את תוכניתו הכלכלית בימים הקרובים; אתמול הציג נתניהו את סיסמת הבחירות "נתניהו, כי חייבים לשנות את המצב"; הפריימריס יתקיימו ב-28 לנובמבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, בנימין נתניהו, הכחיש הבוקר (שני) בראיון לגלי צה"ל את הפירסום בעיתון "ידיעות אחרונות", שלפיו הוא יפעל לבטל את השקל ולהכפיף את המשק הישראלי ליורו או לדולר. נתניהו אמר שהוא ייפרט את תוכניתו הכלכלית בימים הקרובים, והיא תורכב בראש ובראשונה מהורדת מיסים מיידית והאצת תשתיות, בנסיון ליצור מקומות עבודה נוספים, ולהגדיל את הצמיחה.

שר החוץ אמר עוד בראיון כי הוא בודק אם שגריר ישראל המיועד באו"ם, דני גילרמן, השווה את ישראל לדרום-אפריקה, וכי אם הדבר יתברר כנכון הוא ינקוט נגדו את הצעדים הנדרשים.

במסיבת עיתונאים שערך אתמול צוות ההסברה של בנימין נתניהו הוצגה סיסמת הבחירות שלו בהתמודדות מול שרון על ראשות הליכוד. הסיסמא היא: "נתניהו, כי חייבים לשנות את המצב". גיל סמסונוב, ראש מטה ההסברה, אמר כי הסיסמה מבטאת את כמיהתם של 305 אלף מתפקדי הליכוד לשנות את המצב בו נמאת היום המדינה. הדגש הוא על המצב החברתי-כלכלי ממנו סובל כל אזרח.

על פי סקרים שבידי המטה, טוענים 65 אחוז ממתפקדי הליכוד כי נתניהו ניהל היטב את המצב הכלכלי בעת כהונתו כראש ממשלה ו-56 אחוז חושבים שינהל היטב את הקמפיין הכלכלי.

ממטה הבחירות של נתניהו נמסר כי הקמפיין לא יתקוף את אריאל שרון בשום צורה, והדגישו כי זו הפעם הראשונה מזה שלושים שנה שהבחירות מתרכזות סביב השאלה הכלכלית.
 

הפריימריס בליכוד יתקיים בתאריך 28 בנובמבר

 
נציגי ראש הממשלה, אריאל שרון ונציגי שר החוץ, בנימין נתניהו, סיכמו אתמול לערוך את הפריימריס לבחירת יו"ר המפלגה והמועמד שלה לראשות הממשלה ב-28 בנובמבר. עוד סוכם כי הפריימריס לרשימת התנועה לכנסת יתקיימו עשרה ימים אחר כך, ב-8 בדצמבר.

הצדדים הסכימו גם על מינוי שני יושבי ראש לוועידת הליכוד, שתיערך ביום שלישי. אורי שני וח"כ ישראל כץ יכהנו כיו"רים וכחברי הנשיאות היחידים בוועידה.

ביום חמישי הודיע ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, כי החליט להתמודד בבחירות לרשימת המפלגה לכנסת. אולמרט אמר היום כי הוא מתמודד 'על תנאי'. "אם לא אצליח להשתלב בצמרת המפלגה אמשיך בתפקידי בעיריית ירושלים", אמר.

שרון מכחיש היום את הפירסומים כאילו הוא מתכוון למנות את אהוד אולמרט לשר החוץ, אם ינצח בבחירות. "אני מזהיר, לידיעות הללו אין יסוד. הדברים הללו גורמים נזק ואינם קיימים". שרון אמר את הדברים בפתיחת ישיבת הממשלה השבועית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by