בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איתם מוותר גם בעניין השריון במפד"ל 
 
 איתם. נתקבל בהתנגדות, והתחרט (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אתמול חזר איתם מיוזמתו להצטרף לאיחוד ימני לאחר שנתקל בהתנגדות קשה; ח"כ לנגנטל פורש מהחיים הפוליטיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר המפד"ל, אפי איתם, חזר בו היום (רביעי) מכוונתו לדרוש ממרכז המפלגה לשריין מקומות למועמדים מומלצים מטעמו, וזאת בעקבות התנגדותם של בכירים במפד"ל למהלך. הלילה נועד איתם בחשאי עם השר יצחק לוי וסיכם עמו שנושא השריונים לא יועלה הבוקר בישיבת הסיעה בעניין.

בכירים במפד"ל אמרו בתגובה: "כישלונו של איתם במהלך מוכיח מי בעל הבית האמיתי במפלגה, וזה אנחנו". איתם נסוג אמש גם מתוכניתו לצרף את המפד"ל לגוש ימין לקראת הבחירות על רקע פילוג אפשרי במפלגה וכמעט מרד של רוב חברי הסיעה

בתוך כך הפתעה במפד"ל: ח"כ נחום לנגנטל הודיע לפני הצהריים (רביעי) על החלטתו לפרוש מהסיעה ומהחיים הפוליטיים. לדבריו, החליט כבר לפני מספר חודשים שלא להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ולפרוש מהחיים הפוליטיים. עם הודעת רה"מ על הקדמת הבחירות, רצה לדבריו להודיע מייד על פרישה, ואולם החליט לעכב ההחלטה כדי "לנהל את המאבק האחרון על דמותה של המפד"ל בשל הניסיון המשונה הזה להתאחד עם האיחוד הלאומי". "אני בחיים לא הייתי מצביע לאיחוד הלאומי", אמר לנגנטל והוסיף כי המפד"ל תחת הנהגתו של אפי איתם אינה אותה מפד"ל שבה דגל והאמין. לדבריו, "המפלגה ברחה לימינה".

גם חבר הכנסת חיים דרוקמן מהמפד``ל הודיע השבוע כי לא יתמודד על מקום בכנסת ה-16. דרוקמן יפרוש מהחיים הפוליטיים ויחזור לעיסוקיו כרב ויו``ר מרכז ישיבות בני עקיבא. הוא כיהן במשך כארבע קדנציות בכנסת ומסר כי תכנו את הפרישה זמן רב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by