בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"המכשף שאנס" ל-22 שנים בכלא 

"המכשף שאנס" ל-22 שנים בכלא

 
 
ירון זילברשטיין

מאיר פחימה התחזה למטפל בעל יכולות על טבעיות, הבטיח לנשים במצוקה להסיר כישופים ולהחזיר אהבות נכזבות, לקח את כספן ואנס אותן. בית המשפט גזר עליו 22 שנות מאסר בפועל. "הוא השתלט באופן נקלה על נפשן וגופן של המתלוננות", קבעו השופטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עונש של 22 שנות מאסר נגזרו אתמול על מאיר פחימה-רוזנשטיין, שהתחזה למטפל בעל יכולות על טבעיות והבטיח לנשים במצוקה להסיר כישופים ולהחזיר אהבות נכזבות. הוא הורשע במעשי אונס, מעשים מגונים, עושק, מרמה, איומים וסחיטה של מספר נשים. בגלי צה"ל דווח, כי על שותפתו למעשים, ננה בנאי, נגזרו לפני כעשרה חודשים עשר שנות מאסר.
 
תיעד את המעשים בווידאו ואיים להפיץ אותם באינטרנט (צילום אילוסטרציה)
 תיעד את המעשים בווידאו ואיים להפיץ אותם באינטרנט (צילום אילוסטרציה)   
בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע בגזר הדין כי "מדובר בפרשה מזעזעת ואכזרית של שרשרת של מעשי אינוס ומרמה, המשולבים זה בזה, שנעשו במהלך מספר שנים ע"י הנאשם במתלוננות שונות, תוך ניצול מצוקתן הנפשית והרגשית לשם בצע כסף וסיפוק מיני".

השופטים פירטו בגזר הדין כי פחימה פירסם את עצמו כבעל יכולות מאגיות וניצל נשים שפנו אליו. בשני מקרים הוא שיכנע נשים לשלם לו עשרות אלפי שקלים כדי להשיב להן אהבות או להסיר "עין הרע" וכישוף. בשני מקרים אחרים הוא גם ניצל את הנשים ניצול מיני.

במקרה אחד ניצלו פחימה ושותפתו, ננה בנאי, אישה שסבלה ממחלת נפש והצליחו לקחת ממנה 340 אלף שקל בנוסף לדירה שהיתה ברשותה. פחימה גם ביצע בה שורה של מעשי אונס ומעשים מגונים בתואנה שמדובר בחלק מהטיפול. במקרה אחר אנס פחימה מטופלת נוספת שלו כחלק מטיפול להשבת בחיר לבה. הוא אף תיעד את המעשים בווידאו ואיים להפיץ אותם באינטרנט.

פחימה הורשע גם בניסיון לקחת למעלה מ- 10,000 שקלים מתחקירנית התוכנית "כלבוטק" שהגיעה אליו לקבל טיפול. בסך הכל הוא הורשע בשני מעשי אונס, בעבירות של מרמה, עושק, סחיטה באיומים, איומים, קשירת קשר ושיבוש הליכי משפט והדחת עד.
 
 
"העבירות בהן הורשע הנאשם הן מתועבות, שפלות, מכוערות ואכזריות. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בפגיעה הנפשית במתלוננות תוך ניצול מצוקתן, תמימותן, קלות דעתן, חולשתן וייאושן והשתלטות על נפשן ובעקבות זאת גופן, תוך יצירת תלות מוחלטת של המתלוננות בנאשם שנתנו בו את אמונן באופן עיוור... הנאשם פעל בצורה מתוכננת ומניפולטיבית ליצירת תלות זו וניצל את מצוקתן וחולשתן של המתלוננות לצרכיו הבזויים המיניים והממוניים", נכתב בגזר הדין. השופטים גם כתבו שפחימה התעקש לחקור את כל אחת מן המתלוננות במהלך המשפט ובכך הוסיף לפגוע בהן.

השופטים גזרו עליו בנוסף למאסר בפועל גם ארבע שנות מאסר על תנאי וכן תשלום של 300 אלף שקלים פיצויים לקורבנותיו.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by