בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות 14 הרוגים בהתרסקות מטוס בפיליפינים 
 
 צוותי חילוץ במפרץ של מנילה. ייתכן שכמה נוסעים נותרו קשורים למושבי המטוס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

4 מהנוסעים עדיין נעדרים; 16 מבין 34 הנוסעים ניצלו וחלקם פצועים קשה מאוד; המטוס, שהיה בטיסה פנים ארצית, התרסק דקות ספורות אחרי המראתו ממנילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מניין ההרוגים בהתרסקות המטוס הבוקר (שני) במפרץ של מנילה בירת הפיליפינים, עלה ל-14. 4 נוסעים עדיין נעדרים ו-16 ניצלו. רבים מהניצולים סובלים מפגיעות קשות ו-3 מהם מתו מפצעיהם בבתי החולים. צוללנים של הצי סורקים את מי המפרץ, בעומק של כ-11 מטר, בחיפוש אחר הנעדרים, שייתכן כי נותרו קשורים למושביהם במטוס.

על המטוס היו 29 נוסעים ו-5 חברי צוות. בין ההרוגים יש גם ילדים, בהם נער בן 11 שגופתו נמצאה קשורה עדיין למושב המטוס. בין הניצולים גם הטייס וטייס המשנה וכן, שני אזרחים אוסטרלים. רבים מהניצולים נפצעו קשה מאוד וחלקם מחוסרי הכרה.

המטוס, שהיה בטיסה פנים ארצית ממנילה למרכז ההימורים לאואג, המרוחק 400 ק"מ מצפון לבירה, החל לצלול שלוש דקות לאחר שהמריא משדה התעופה בעיר, והתרסק לתוך המפרץ, כשהוא נחצה לשניים.

בסרט וידאו ביתי שקלט את ההתרסקות, נראה שובל של עשן עולה ממנועו השמאלי של המטוס, מסוג fokker 27, מעט לפני התרסקותו. אחד מהניצולים האוסטרלים סיפר כי הטייס הורה לנוסעים להצמד בחוזקה למושביהם, ואז התרסק המטוס.
.
מפקד משמר החופים המקומי אמר "עברו 3 שעות כך שהסיכויים למצוא ניצולים קלושים, אבל בפעולות חילוץ והצלה מסוג זה, אנחנו תמיד מתפללים לנס". עם זאת, הוסיף המפקד כי כוחות החילוץ מצאו את המטוס כשהוא מלא במים, כך שהסיכויים קטנים עוד יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by