בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס מצטרף למשפחת רבין: לפתוח מחדש חקירת הרצח 

פרס מצטרף למשפחת רבין: לפתוח מחדש חקירת הרצח

 
 
חדשות  נענע

איתן הבר: "לא היתה קונספירציה, אין שום סיבה לחדש את החקירה כעת". השופט לשעבר שמגר אומר כי לילדיו של ראש הממשלה המנוח יש כל הזכות לבקש חקירה חדשה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לפיתוח איזורי וראש הממשלה לשעבר, שמעון פרס קרא ביום שישי לפתיחה מחדש של חקירת רצח ראש הממשלה המנוח יצחק רבין.

קריאתו של פרס באה בעקבות טענת בני משפחת רבין כי עדיין נותרו שאלות בלתי פתורות בכל הנוגע לרצח. פרס אמר לסוכנות הידיעות רויטרס כי עצם העובדה שישנם אנשים שמאמינים שלא כל השאלות נענו, מטרידה אותו, ומחייבת לדעתו חקירה חדשה.

בתו של רבין, דליה רבין פילוסוף, טענה בראיון שפורסם בסוף השבוע כי עדיין נותרו שאלות רבות בלתי פתורות המדאיגות אותה. רבין פילוסוף ציינה כי עדיין לא ברור מי היה זה שצעק "סרק, סרק" לאחר הירי. אמה ואחיה, יובל ולאה רבין, הצטרפו לדברים ולתביעה לקיים חקירה מחדש.

כזכור, ועדת חקירה ממלכית בראשות נשיא בית המשפט העליון דאז, מאיר שמגר, מונתה לחקור את הרצח. שמגר אמר כי לדעתו הועדה שבראשותו נתנה מענה לשאלות החשובות, אך לא יתנגד לחקירה מחדש.

לעומתו, אמר איתן הבר, שהיה עוזרו הקרוב של רבין ז"ל, כי לא היתה קונספירציה ואין כל טעום לחידוש החקירה. בראיון לגלי צה"ל הציע להמתין עד תום משפטו של סוכן השב"כ אבישי רביב ואז לבחון מחדש האם יש עוד שאלות שנותרו פתוחות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by