בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וושינגטון: איומים על חיי הנשיא בוש 
 
 אזהרה של הבולשת הפדראלית. עושים יותר ממה שנעשה בעבר (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

אדם, הנמצא כעת במעצר, אמר שברצונו לדבר עם הנשיא וכי ברכבו יש חומרי נפץ; רחובות בעיר נסגרו לתנועה; חששות שה-FBI לא ערוך למנוע פיגועים בארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איומים התקבלו הערב (רביעי) בוושינגטון על חיי נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש. נמסר כי אדם, הנמצא כעת במעצר, אמר כי הוא רוצה לדבר עם הנשיא בוש וכי ברכבו יש חומרי נפץ. הרכב אותר בדרום-מזרח וושינגטון ומספר רחובות בעיר נסגרו לתנועה.

ברכבו של החשוד נערך חיפוש על ידי סוכני ממשל אחר כלי נשק וחומרי נפץ. דובר משטרת וושינגטון אמר כי צוות לגילוי חומרים מסוכנים ערך חיפוש כללי ברכב המסחרי של החשוד ועל פי התוצאות שהתקבלו עד כה לא נראה שיש ברכב חומרים מסוכנים מסוג כלשהוא או כלי נשק.

דובר השירותים החשאיים בארה"ב אישר כי אכן חשוד נמצא במעצר אך לא הסכים לומר אם החשוד איים על חיי הנשיא. בזמן שאירעה התקרית בוש היה בבית הלבן והתכונן לדיון בקבינט.
 

חששות כי ה-FBI לא ערוך למנוע פיגועים בארה"ב

 
בכירים בממשל האמריקני הביעו חששות לאחרונה כי הבולשת הפדראלית, האף.בי.אי, אינה ערוכה לגלות או למנוע התקפות טרור על אדמת ארה"ב. בכירים בממשל ובקונגרס ומומחים חיצוניים אמרו כי שנה וחודשיים אחרי התקפות הטרור של ה-11 בספטמבר, אין לבולשת הבנה מפורטת של תשתית הטרור בתוך המדינה, שעלולה לממן, להכין ולבצע התקפות נקמה.

"התפיסה של האף.בי.אי לגבי האיומים הפנים ארציים צרה למדי ומתמקדת במספר קטן של גורמי סיכון עיראקיים, בהם קציני מודיעין ומיליטנטים שזוהו בחקירות המתמשכות", אומרים הבכירים. יו"ר ועדת המודיעין של הסנאט, בוב גרהאם, אמר בהתייחסו לבולשת "הם עדיין אינם יודעים היכן הטרוריסטים, מה מספרם, מה כוונותיהם, איזו תשתית תמיכה יש להם".

גרהאם מעודכן באופן שוטף בתוכניות האף.בי.אי ובמידע שיש בידיהם לגבי התארגנויות טרור שבסיסיהן בארה"ב. "זה יהיה אסון אם לא ננצל את 60 הימים הבאים (עד למלחמה בעיראק) כדי לעשות כל שביכולתנו לנטרל את יכולתם", ציין גרהאם.

גרהאם אינו היחיד שמודאג, גם במועצה לביטחון לאומי וגם חברים בקונגרס ומומחי מודיעין חוששים מהמצב. בכירים בבולשת דוחים את הביקורת בתקיפות ואומרים "אנו עושים דברים, מעל ומעבר למה שנעשה בעבר".

בריטניה: כוננות טרור הוכרזה בנמלי הים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by