בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן 16 הואשם בהלשנה ושם קץ לחייו; ההורים: הוא נרצח 
 
 נמצא תלוי על עץ מאחורי שבט הצופים בנוה מונוסון (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הנער, מדריך בצופים, נחקר במשטרה על פרשיית סמים בבית ספרו; ככל הנראה חבריו חשדו בו כי מסר את שמותיהם; המכון הפתולוגי: לא נמצאו סימני אלימות על הגופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנתיחת גופתו של הנער בן ה-16 מיהוד שמת אתמול (שני) בתלייה, עולה כי הנער אכן התאבד ולא נרצח. מהמכון הפתולוגי באבו כביר נמסר כי לא התגלו כל סימני אלימות על הגופה. הנער התאבד ככל הנראה בעקבות חקירה משטרתית שנוהלה נגדו ונגד חבריו - כחלק מחשיפת פרשיית סמים בבית ספרו.

אתמול בבוקר זיהה תושב נווה מונוסון נער תלוי ללא רוח חיים, על עץ בחורשה הקטנה שמאחורי שבט הצופים ביישוב. האיש הזעיק עזרה, ומאוחר יותר התברר כי הנער הוא י', בן 16, תושב יהוד.

בתחילת השבוע שעבר נחקר הנער בחשד לשימוש בסמים קלים. הוא זומן למשטרה במסגרת חקירה עניפה שביצע מחלק הנוער במרחב דן. בחקירה, שהחלה בתחילת אוקטובר, נחקרו כ-30 בני נוער מאזור יהוד החשודים בשימוש בסמים.

אתמול, סיפרו חבריו של י', נמצאה על אחת מקירות כיתתו כתובת נאצה בה נכתב: "י' משת"פ, יומך קרב, אנחנו עוד נהרוג אותך". לאחר שראה את הכתובת יצא הנער מבית ספרו ביהוד והגיע באוטובוס לנוה מונוסון הסמוכה, שם שוכן שבט הצופים שבו שימש כמדריך, ושם קץ לחייו.

הכתובת, כמו גם עדויות חבריו בכיתה שלפיהן י' יצא אתמול מבית הספר לאחר שמישהו קרא לו והעובדה שלא נמצא מכתב שהשאיר, ביססו אצל האב ל' את התחושה כי בנו לא התאבד, אלא נרצח. "מישהו היה צריך לתת הגנה לבן שלי. עכשיו זה כבר מאוחר", אמר האב.

גם במערכת החינוך נשמעו דברי ביקורת על המשטרה, שהיתה צריכה לספק הגנה לאלה שהיא מבקשת לגבות מהם אינפורמציה. אולי, אמרו המבקרים, הופעל על י' לחץ גדול מדי מצד המשטרה כדי לקבל מידע שיסייע לחקירת השימוש בסמים. מנכ"לית משרד החינוך, רונית תירוש, אמרה אתמול כי "תזמן דיון דחוף עם אנשי המשטרה, בשיתוף הגורמים המקצועיים מהשירות הפסיכולוגי הייעוצי, כדי לעמוד על שיטות החקירה של בני נוער, במגמה לגבש נהלים מסודרים לפיהם תתנהל חקירת תלמידים בידי המשטרה".

במשטרת מחוז תל אביב אומרים כי י' היה בין אחרוני הנחקרים, ולכן לא סביר שמישהו ראה בו דמות כה מרכזית בחקירה, שמסוגלת להפליל סוחרים מרכזיים ברשת הסמים. עם זאת, אומרים במשטרה, כי נסיבות המוות ייבדקו לעומק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by