בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המלוכה הבריטי מקים ועדת חקירה מיוחדת 
 
 הנסיך צ`ארלס. משהו מסריח בממלכת אנגליה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ועדת החקירה תוקם בעקבות הסקנדלים סביב משפט משרתה של דיאנה; עוד תחקור חשד לאונס הומוסקסואלי בין צוות בית המלוכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המזכיר האישי של הנסיך צ'ארלס הודיע היום (שלישי) כי הוא מונה לנהל חקירה פנימית בנוגע לסקנדלים המיוחסים למשפטו של משרתה של הנסיכה דיאנה, פול בארל. ובנוסף חשדות לכאורה לביצוע אונס הומוסקסואלי על ידי אחד מאנשי צוותו של הנסיך.

סר מיקל פיט אמר כי הוא מתכוון לחקור אם אחד מעובדי צוות אחוזתו של צ'ארלס בחשד להתנהגות שאינה הולמת בקשר לזיכויו של בארל. מבקרים בבריטניה טוענים כי המשפחה המלכותית התערבה במשפט במטרה למנוע גילויים מביכים שהיו עלולים לנבוע מעדותו של בארל.

תוצאות החקירה המלכותית צפויות להתפרסם לקראת חג המולד. בנוסף תחקור הועדה האשמות שעדיין לא הוכחו כי פקידי בבית המלוכה חיפו על חשוד באונס הומוסקסואלי אשר נמנה על עוזריו של הנסיך צ'ארלס, ואת השאלות שהתעוררו בעקבות מכירת מתנות השייכות למשפחת המלוכה על ידי פול בארל.

סר פיט אמר כי: "הנסיך מוואלס הורה לי ליטול על עצמי את החקירה ללא פחד או משוא פנים", עוד הוסיף, "הועלו מספר חשדות בעיתונים, לא להתייחס אליהן תהיה טעות, אני מחויב לחלוטין למצוא את האחראים ולמצות עימם את הדין".

ג'ורג סמית', משרתו של הנסיך צ'ארלס, צוטט ביום ראשון כשאמר בראיון עיתונאי, כי נאנס על ידי אדם אחר השייך לצוות בית המלוכה. תגובה רשמית ממשרדו של הנסיך מסרה כי החשדות לכאורה נחקרו על ידי בית המלוכה בשיתוף המשטרה, וכי לא נמצא בסיס להעמדה לדין.
 

זיכויו השערוריתי של בארל

 
משפטו הסנסציוני של פול בארל, משרתה לשעבר של הנסיכה דיאנה הסתיים במפתיע בזיכוי. על פי הדיווח ב-BBC, בארל זוכה מאשמה בשלושה סעיפים של גניבת חפצים של הנסיכה ובנה הנסיך ויליאם, לאחר שנחשף שהמלכה אליזבת אמרה לו, בשיחה פרטית, לשמור אצלו חלק מחפציה של הנסיכה.

בארל, בן 44, התייפח בזרועות סניגורו כאשר התברר לו שהוא מזוכה מכל אשמה. כאשר יצא מבית המשפט מלמל בארל: "המלכה עזרה לי, אני נרגש". המשפט עלה למשלם המסים הבריטי לפחות 1.5 מיליון ליש"ט.

סניגורו של בארל, אנדרו שאו, אמר כי המשטרה ובית המשפט לא לקחו בחשבון שבארל היה נאמן מאוד לנסיכה. "בארל נותר נאמן לדיאנה ולמלכה, אצלה עבד במשך 10 שנים", אמר שאו.

משפטו של בארל עורר עניין רב ועבר תהפוכות רבות ביניהן החלטתה של השופטת, אן רפרטי, להחליף את חבר המושבעים במשפט, לאחר שלטענתה נעשה ניסיון להשפיע על המושבעים

במהלך המשפט התגלה גם כי הנסיכה דיאנה שמרה טבעת חותם שנתן לה מאהבה לשעבר, ג'יימס יואיט, בקופסה חתומה בחדרה. פרט המידע הזה היה כל כך רגיש, שהבלש שהעיד על כך במשפט, לא הסכים לומר זאת בקול, וכתב את המידע על פיסת נייר שהגיש לשופטת. הבלש רוג'ר מילבארן אמר כי המשטרה חיפשה אחר הקופסה בביתו של משרתה של דיאנה, פול בארל, המואשם בגניבת פריטים מהארמון, אולם לא מצאו אותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by