בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד לוי חוזר לליכוד; מופז מצטרף 
 
 טיסה לשום מקום. לוי בכנסת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הודיע על כך באופן רשמי אחה"צ, לאחר שנועד הבוקר עם שרון, שקרא לו לשוב "הביתה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת דוד לוי (גשר) הודיע אחר הצהריים (חמישי) כי הוא חוזר לליכוד. לוי נועד הבוקר עם רה"מ שרון, שהציע לו לשוב למפלגה יחד עם שאר חברי תנועת "גשר". שרון מסר בתום המפגש הבוקר כי הוא "מעריך את ניסיונו ויכולתו של לוי, וכי אין ספק שתרומתם של לוי ואנשי 'גשר' לליכוד תהיה גדולה".

יחד עם לוי יחזור לליכוד חבר גשר מוטי משעני. לשאלה מדוע הם חוזרים לליכוד, לאחר שמתחו ביקורת על תקציב המדינה לשנת 2003, השיב משעני "אני חושב שההשפעה שלנו בתוך הליכוד יכולה להיות הרבה יותר גדולה מאשר ההשפעה מבחוץ. ננסה לשכנע את האנשים הקובעים בליכוד, כי התקציב הזה הוא לא טוב".

גם שמואל סלבין, מנכ``ל משרד האוצר לשעבר, הודיע היום כי יתמודד על מקום ברשימת הליכוד בכנסת. סלבין שעבד במשרד האוצר בממשלת נתניהו וכיהן גם כיו``ר חברת חדשות ישראל, אמר כי הוא תומך בנתניהו, בהתמודדות על ראשות המפלגה.

בתוך כך, שר הביטחון, שאול מופז, הצטרף הערב רשמית למפלגת הליכוד. מופז אמר כי הוא מתפקד לתנועה ומבקש לזכות באמון חבריה. "אני מצטרף היום לתנועת הליכוד שהיא תנועה גדולה, רחבה, המייצגת בתוכה את כל חלקי העם, מהעיר ומהכפר, עולים וותיקים. אני מביא עמי את נסיוני ואת רצוני העז לקחת על עצמי שליחות גם בתחום המדיני והחברתי לטובת בטחון ושלום לישראל, לטובת שיגשוג ופריחה לישראל ורווחה לכלל תושביה", דברי מופז.


החלטתו של מופז הגיעה לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה הודיע לו כי אין מניעה חוקית שירוץ לכנסת.
 

רובינשטיין: יש ללכת בדרך המקלה; יגן על גישתו בוועדת הבחירות

 
שלשום הודיע היועץ אליקים רובינשטיין כי יש לאפשר את התמודדותו של מופז ברשימת הליכוד לכנסת. רובינשטיין הרחיב ואמר כי יש ללכת בדרך המקלה אם קיימת סתירה בין התאריך העברי של תקופת הצינון לבין התאריך הלועזי. רובינשטיין הוסיף הוא מוכן להגן על גישה זו בפני ועדת הבחירות המרכזית לה נתונה ההכרעה בעניין.

לאחרונה נמסר כי מופז, שזה עתה מונה לתפקיד שר הביטחון, לא יוכל להתמודד בבחירות לכנסת מכיוון שחוק הצינון דורש מאנשי צבא המתנה של מאה ימים, בטרם יוכלו להצטרף לרשימה המתמודדת בבחירות לכנסת. יו"ר ועדת הכנסת, יוסי כץ, אמר כי יתנגד לשינוי החוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by