בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נערים הותקפו מינית במכון לפירסינג 
 
 במשטרה מעריכים שתיפתח חקירה פלילית   
 
חדשות נענע

צוות "כלבוטק" חשף אמש פרשת תקיפה מינית בתחנה המרכזית בת"א; התחקיר בא בעקבות תלונתה של אם לפיה בנה בן ה-14 נאנס על ידי בעל המכון; תחקירנים שנשלחו למקום תיעדו המעשים במצלמה נסתרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת תקיפה מינית של נערים בסטודיו ל"פירסינג" בתחנה המרכזית בתל-אביב: התכנית "כלבוטק" שידרה אמש (שלישי) עדות של אם, שטענה כי מנהל הסטודיו לפירסינג ניסה לתקוף מינית את בנה בן ה-14. בעקבות העדות נשלחו לסטודיו תחקירן שהתחזה לנער בן 15 בהמשך, ושחקן שהתחזה לתלמיד כיתה י"א, כשהם מצויידים במצלמות וידאו נסתרות ותיעדו את מנהל הסטודיו כשהוא תוקף אותם מינית לכאורה.

בהפקת כולבוטק טוענים כי בעקבות הפרסומים לתוכנית הגיעו תלונות נוספות של נערים שטענו כי נפלו קורבן לתקיפות מיניות מצד מנהל החנות ואולם הן עדיין לא הגיעו למשטרה. העיתון "מעריב" מדווח כי במשטרה מעריכים שבעקבות חשיפת המקרה, תפתח חקירה פלילית בנושא.

הנער המתלונן סיפר כי הגיע לסטודיו על-מנת לעשות פירסינג בגבה. לטענתו, מנהל הסטודיו לקח אותו לחדר צדדי וניסה להפשיט אותו מבגדיו. "הוא נעל את הדלת וביקש מבני להוריד מכנסיים", סיפרה האם, "כשהבן שלי התנגד, בעל החנות אמר לו 'אל תדאג, אני אעשה לך טוב'. לדבריה, כשהבן המשיך להתנגד קרא המנהל לעובדת שהיתה איתו בסטודיו שדחפה את הנער בכוח למיטת הטיפולים ושניהם ניסו להפשיט אותו. הנער הצליח להימלט מן המקום וסיפר לאימו כי ניסו לאנוס אותו.

התחקירן והשחקן שנשלחו מטעם הפקת התוכנית סיפרו בתוכנית כי מנהל החנות ביצע בהם מעשים מגונים. העדויות לוו בצילומים מזעזעים המתעדים את מעשי מנהל הסטודיו. הצילומים צולמו במצלמה נסתרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by