בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שנת מאסר לשחקן הראל נוף שהורשע בתקיפת חברתו 
 
 תקף את בת זוגתו במכות עזות ונאמנות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נוף הורשע בתקיפת חברתו לשעבר וידידה; השופט קבע כי נוף התנהג בבריונות לשמה "רק מכיוון שנתנה חירות לעצמה לאחר שנפרדו" ושאם עוברי אורח לא היו מסייעים לשוורץ, "ייתכן שהאירוע היה נגמר בצורה קשה יותר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שנת מאסר בפועל נגזרה היום (רביעי) על השחקן הראל נוף, שהורשע בתקיפת חברתו לשעבר, השחקנית ויקטוריה שוורץ ובתקיפת ידידה. כמו כן נגזרו עליו קנס כספי בסך 2,000 שקל ופיצוי של 8,000 שקל לשני המותקפים. נוף יתחיל בריצוי עונש המאסר ב-5 בינואר 2003.

בגזר הדין כתב השופט דוד רוזן, כי הראל, שהתפרסם כששיחק בסדרת הטלוויזיה "רמת אביב ג'", התנהג בבריונות לשמה על רקע קנאתו לחברתו לשעבר, "הנאשם תקף את בת זוגתו במכות עזות ונאמנות וכילה את חמתו בה רק מכיוון שנתנה חירות לעצמה לאחר שנפרדו". השופט הוסיף כי למזלה של שוורץ, עוברי אורח הבחינו במעשה שאם לא "ייתכן שהאירוע היה נגמר בצורה קשה הרבה יותר".

התקיפה אירעה לפני כשנתיים. הראל נוף היכה את חברתו, ויקטוריה שוורץ, לאחר מריבה ביניהם. הוא היכה אותה בראשה ושוורץ, שחששה לחייה, קפצה מהמכונית הנוסעת וביקשה מהעוברים ושבים להזעיק את המשטרה.

נוף גם תקף את ידידה של שוורץ, לאחר שחשד כי יש ביניהם קשרים אינטימיים. הוא פגש אותו בבית קפה בתל אביב ולאחר שיחה ביניהם, התנפל עליו והיכה אותו. בפסק הדין קבע השופט כי הוא אינו מאמין לגרסתו של נוף, שטען כי שוורץ היא זו שהיכתה אותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by