בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברתו של הנער המתאבד: אני כתבתי הגרפיטי  
 
 הנער מצא את הגרפיטי המאיים בכיתה ושם קץ לחייו (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

זוהר חזי בת 18, שהיתה חברתו של בן ה-16 שהתאבד השבוע בתלייה, הודתה במעשה; כתבה על לוח כיתתו "משת"פ יומך קרב"; היא נשלחה למעצר בית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה עצרה היום (חמישי) את זוהר חזי, בת 18, שהיתה חברתו של הנער בן ה-16 שהתאבד השבוע בתלייה בשבט הצופים בנוה מונסון. חזי הודתה כי היא ריססה את כתובת הגרפיטי "משת"פ יומך קרב", על הלוח בכיתתו של הנער, לאחר שנודע לה כי הנער סיפר במשטרה שהיא נוהגת לעשן סמים עם חבריה.

בית המשפט נענה היום לבקשת המשטרה והורה לשלוח את חזי למעצר בית של בן 10 ימים באשמת איומים. הנערה חשודה כי איימה על נער נוסף שנחקר בפרשת הסמים. המשטרה צותתה לקו הטלפון שלה, ומפרטי השיחות עולה כי נעשתה שיחה מביתה לביתו של נער נוסף מיהוד. בשיחה איים גבר לפגוע בו. הנערה מודה שהשיחה נעשתה מביתה על פי בקשתה מבחור אחר, שהיא אינה מוכנה לנקוב בשמו.

חזי תרצה את מאסר הבית תחת השגחה פסיכיאטרית ולמעשה מאז התאבדותו של הנער, היא בטיפול פסיכיאטרי ומקבלת תרופות. הנערה מסרבת לשתף פעולה עם החוקרים ואביה מאשים את המשטרה כי גרמה נזק גדול לבתו. קצינים במשטרה שחששו כי ילד נוסף יתאבד, ביקשו לעצור אותה אך בשל מצבה הנפשי היא נשלחה למעצר בית.

עורך דינה של חזי, אבי עמירם, אמר כי המשטרה "שגתה שגיאה איומה בכך שחקרה אותה בעת שהיא תחת השפעה". הוא ציין כי לחזי היו יחסי חברות הדוקים מאוד עם הנער, וכי הם היו בני זוג. לדבריו, הבין משיחות בלתי אמצעיות כי הנער הביע כוונה להתאבד, עוד לפני פתיחת החקירה במשטרה, בעקבות ניתוק היחסים עם זוהר חזי.
 

הנער ראה את הכתובת המאיימת והחליט לשים קץ לחייו

הנער, תושב יהוד, נמצא ביום שני כשהוא תלוי ללא רוח חיים על עץ בחורשה הקטנה שמאחורי שבט הצופים בנוה מונסון, על ידי עובר אורח. חבריו של הנער סיפרו כי על אחד מקירות כיתתו רוססה כתובת נאצה בה נכתב: "י' משת"פ, יומך קרב, אנחנו עוד נהרוג אותך". לדבריהם, לאחר שראה את הכתובת יצא הנער מבית ספרו ביהוד ונסע באוטובוס לנוה מונוסון הסמוכה, שם שוכן שבט הצופים שבו שימש כמדריך, ושם קץ לחייו.

בתחילת השבוע שעבר נחקר הנער בחשד לשימוש בסמים קלים. הוא זומן למשטרה במסגרת חקירה עניפה שביצע מחלק הנוער במרחב דן. בחקירה, שהחלה בתחילת אוקטובר, נחקרו כ-30 בני נוער מאזור יהוד החשודים בשימוש בסמים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by