בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתמן: מצנע לא יזדקק לסיבוב שני 
 
 התומכים שלו הכי פחות נאמנים. עמרם מצנע (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בסקרים שמתפרסמים בעיתוני סוף השבוע משיג מצנע כארבעים אחוזי תמיכה; כרבע ממתפקדי המפלגה אומרים כי יתכן שלא יצביעו לה אם המועמד שלהן לא ייבחר; בליכוד: שרון ממשיך לפתוח פער

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקרים שמתפרסמים היום (שישי) בעיתוני סוף השבוע מראים כי המועמדים המובילים בשתי המפלגות הגדולות, עמרם מצנע ואריאל שרון מגדילים את הפער על פני המועמדים האחרים.

בליכוד ממשיך אריאל שרון להוביל בביטחה על פני שר החוץ, בנימין נתניהו והוא נהנה מיתרון של יותר משישה עשר אחוזים.


גם בעבודה הסיפור נראה גמור וככל הנראה לא יזדקק עמרם מצנע לסיבוב שני של בחירות. בסקר של עיתון "הארץ" מגיע מצנע לארבעים אחוזי תמיכה, המספר הדרוש לו כדי להבחר אחרי הסיבוב הראשון, בעוד שני המועמדים האחרים בנימין בן אליעזר וחיים רמון זוכים לעשרים ושישה ותשעה אחוזי תמיכה, בהתאמה.

נתון נוסף שמתגלה בסקר הוא שכרבע ממתפקדי מפלגת העבודה לא יצביעו למפלגה בבחירות, אם המועמד המועדף עליהם לא יזכה בפריימריס ביום שלישי הבא.

עשרים וארבעה אחוזים מהנשאלים ענו בחיוב על השאלה: "אם המועמד בו אתה תומך לא ייבחר בפריימריס, האם ייתכן שעקב כך תחליט שלא להצביע למפלגת העבודה?" תשעה אחוזים נוספים אמרו שלא החליטו.

הסקר נערך על ידי חברת "דיאלוג", בקרב מדגם של כחמש מאות נשאלים (מתוך 110,000) המתפקדים הרשומים במפלגת העבודה. יצויין כי חברת "דיאלוג" אינה עובדת עבור מפלגה או מועמד בבחירות.
 

הנהנות העיקריות: הליכוד ומר"צ

 
בקרב תומכי המועמדים השונים ענו 25% מתומכי עמרם מצנע כי לא יצביעו לעבודה אם מצנע לא ייבחר, מקרב תומכי בנימין בן אליעזר ענו בחיוב 24%, ומקרב תומכי חיים רמון איימו בהצבעה למפלגה אחרת 20% בלבד.

מבין המפלגות שיזכו לקולות ה"מאיימים" תקבל הליכוד 15% מר"צ תקבל אחוז זהה, ואילו שינוי תקבל 14%.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by