בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שכם: צה"ל עצר בן 18 בדרכו לבצע פיגוע 
 
 חילופי אש כבדים בחברון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נער בן 17 נהרג לאחר שיידה בקבוקי תבערה על טנק צה"ל; מטען חבלה הופעל הערב לעבר כח צה"ל שפעל במזרח שכם, איש לא נפגע ולא נגרם נזק.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צה"ל עצרו הבוקר בקסבה של שכם את מוחמד ששטני, פעיל תנזים בן 18 שהתכוון לבצע פיגוע התאבדות. ששטני הועבר לחקירה של כוחות הביטחון. במהלך הלילה נעצרו תשעה פלסטינים, מהם ארבעה מבוקשים. שלושה מהמבוקשים נתפסו בשכם ומבוקש נוסף נתפס באזור רמאללה.

אחר הצהריים נהרג בעיר נער בן 17, עמראן שילה, שיידה בקבוקי תבערה על טנק של צה"ל, יחד עם נערים אחרים. מבית החולים בשכם נמסר כי הנער נהרג מירי מקלע מהטנק. מצה"ל נמסר כי איש מהחיילים לא נפגע מבקבוק התבערה.

מטען חבלה הופעל הערב לעבר כח צה"ל שפעל במזרח שכם. אחר הצהריים ירו הפלסטינים לעבר רכב ישראלי שנע סמוך לצומת מגדלים בין כביש חוצה שומרון לבקעת הירדן. בשני המקרים איש לא נפגע ולא נגרם נזק. ברצועת עזה נורו הבוקר שתי פצצות מרגמה אל עבר מוצב צה"ל ליד הישוב גדיד. בלילה נורתה אש אל עבר מוצב צה"ל. בשני המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

בשכונת אל עזרייה שבמזרח ירושלים איתר כוח משמר הגבול רכב, ובו כומר שנחטף אתמול על ידי רעולי פנים. החיילים שחררו את הכומר והוא סימן להם את כיוון הבריחה של החוטפים. החיילים יצאו למרדף ותפסו את אחד החוטפים. בצה"ל מעריכים שהרקע לחטיפה היה פלילי ולכן המשך הטיפול בתיק הועבר למשטרה.

אתמול הסגיר את עצמו לידי צה"ל, מוחמד נאיפה, ששילח את המחבל שביצע את הפיגוע בקיבוץ מצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by