בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נהג מונית נעצר בחשד שאנס נוסעת 
 
 סטה מהכביש, נכנס ליער ושם ביצע בנוסעת את זממו   
 
חדשות נענע

בחקירתו טען כי קיים עם הנוסעת יחסי מין בהסכמתה; נעצר חשוד בניסיון אונס בת"א; המשטרה עצרה גבר בן 50 מפתח תקווה בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה בת 19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נהג מונית מירושלים נעצר היום (שישי) בחשד כי אנס אתמול אישה בת 34 בעת שהסיע אותה ברכבו. על פי החשד, סמוך לנאות קדומים סטה הנהג מהכביש, נכנס ליער ושם ביצע בנוסעת את זממו. אחר כך הוא הוריד אותה בפתח תקווה ונמלט. האישה הספיקה לרשום את מספר הרכב ודיווחה על כך למשטרה. אחר הצהריים הסגיר הנהג את עצמו למשטרת מודיעין. בחקירתו מטען כי קיים עם הנוסעת יחסי מין בהסכמתה. מחר יובא הנהג בן ה-30 להארכת מעצר.

תושב יבנה בן 26 נעצר בצהריים בחשד שניסה לאנוס צעירה בת 23 בביתה בתל אביב. על פי החשד הוא עקב אחרי הצעירה ברחוב עד שהגיעה לביתה, ולאחר שפתחה את הדלת, תקף אותה. בן זוגה שהגיע למקום החל להיאבק עם החשוד, בלשי מרחב ירקון שהיו באזור שמעו את הצעקות, נכנסו לדירה, ועצרו את החשוד. מחר הוא יובא להארכת מעצר.

המשטרה עצרה גבר בן 50 מפתח תקווה בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה בת 19. מחקירת האירוע עולה שהחשוד הגיע לבית הצעירה בהרצליה, בתואנה שהוא מתרים כספים לצדקה. כשהכניסה אותו לביתה החל האיש לגעת בה. היא צעקה לעזרה והשכנים הזעיקו את המשטרה למקום. בינתיים החשוד נמלט, אולם הוא אותר בקרבת מקום על ידי השוטרים ונעצר. האיש יובא מחר להארכת מעצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by