בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעם במשטרה על דרישת פרקליטי נתניהו 

זעם במשטרה על דרישת פרקליטי נתניהו

 
 
חדשות נענע

אחרי שפרקליטיהם של בני הזוג נתניהו דרשו כי המשטרה לא תמליץ להעמיד לדין את נתניהו, כיוון שהחוקרים אינם אובייקטיביים - תוקפים במשטרה את הטלת הדופי באובייקטיביות השוטרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות חריפות במשטרה לדרישת פרקליטיהם של בנימין ושרה נתניהו כי המשטרה אינה אובייקטיבית בחקירת השוחד נגדם, ועליה להגיש את ממצאי החקירה ללא המלצה לפרקליטות.

גלי צה"ל מוסרים כי דובר המשטרה דחה את נסיונם של פרקליטיהם של בני הזוג להטיל דופי במקצועיות החוקרים, ואמר כי "ראוי היה שאת ההגנה על בני הזוג לא ינהלו הפרקליטים בתקשורת, כאשר המשטרה מנועה מלחשוף את פרטי החקירה".

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם היום כי עורכי דינם של בני הזוג, יערב ויינרוט ויעקב ויינשטיין, פנו לפרקליטת המדינה, עדנה ארבל, וטענו כי "יש חשש ממשי שצורת החקירה וההדלפות המגמתיות והשקריות, גרמו לכך שלחוקרים אין ברירה אלא להעמיד את בני הזוג לדין". הם דרשו כי ממצאי החקירה יועברו ללא מלצה להעמיד או לא להעמיד את בני הזוג לדין.

פרקליטת המדינה אישרה כי נפגשה פרקליטיהם של בנימין ושרה נתניהו, אבל אמרה כי בשום שלב לא הביעו הפרקליטים אי אמון בחוקרים.

כזכור, החקירה המתנהלת כנגד בני הזוג נתניהו מתמקדת בחשד שקיבלו טובות הנאה מהקבלן אבנר עמדי, וכי לקחו לביתם מתנות אותן קיבל נתניהו במסגרת תפקידו כראש ממשלה, מתנות אותן היה צריך להחזיר עם סיום כהונתו.

בני הזוג נתניהו נחקרו ביום ראשון במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה. במשטרה מעריכים כי בתוך שבועיים-שלושה יושלם איסוף הראיות בפרשה, והחוקרים יתנו את המלצתם לפרקליטות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by