בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל קאעידה מזהיר: על ארה"ב להפסיק לתמוך בישראל 
 
 האם הם אנשים של שלום? שרון ובוש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הודעה חדשה מטעם הארגון פורסמה ברשת הטלוויזיה אל ג'זירה; ארה"ב נדרשת להפסיק לתמוך במלחמתה של ישראל בפלסטינים ובמאבקה של רוסיה בצ'צ'נים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הודעה חדשה שמקורה בארגון אל קאעידה מזהירה את ארה"ב להפסיק את תמיכתה בישראל, במלחמתה נגד הפלסטינים, ואת תמיכתה ברוסיה במאבקה נגד הצ'צ'נים ו"לעזוב אותנו במנוחה, או שתצפה לפגוש אותנו בוושינגטון וניו יורק". ההודעה שודרה ברשת הטלוויזיה אל ג'זירה, שבסיסה בקטאר.

בכיר באל ג'זירה מסר ל-cnn שקיבל את המסמך באמצעות ערוצים שכבר נבחנו בעבר והוא מאמין כי ההודעה אותנטית. המסמך מעלה שתי שאלות: "למה אנו במלחמת קודש ולמה אנו מתנגדים לכם?" וכן "למה אנו מזמינים אתכם ומה אנו רוצים מכם".

המסמך מצדיק את האיבה כלפי ישראל וארה"ב ומזכיר את ראש הממשלה אריאל שרון ואת הנשיא ג'ורג' בוש בשמותיהם. "אם שרון ובוש הם אנשי שלום גם אנו אנשי שלום", מתרגם הבכיר מתוך המסמך, שמזכיר גם את צ'צ'ניה, קשמיר, הפיליפינים וממשלת עיראק.

המכתב אומר גם "אל תאלצו אותנו להחזיר אותכם בארונות" ומסתיים בקריאה לכל האמריקנים להמיר את דתם לאיסלאם. ההודעה של אל קאעידה באה ימים ספורים לאחר שידור קלטת בקולו של אוסאמה בן לאדן, שמשבח את הפיגועים האחרונים בכווית, בתימן, במוסקבה ובאי באלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by