בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מטופלת תובעת פסיכיאטר בכיר על ניצול מיני 

מטופלת תובעת פסיכיאטר בכיר על ניצול מיני

 
 
חדשות נענע

אשה בת 47 תובעת מהפסיכיאטר שטיפל בה 5.5 מיליון שקל פיצויים; לטענתה הוא ניצל אותה מינית, תוך שהוא מנצל את התלות שלה בו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תביעה יוצאת דופן תוגש הבוקר (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב. התובעת היא אשה בת 47 הדורשת פיצויים מפסיכיאטר בכיר שטיפל בה במשך 20 שנה ולטענתה ניצל אותה מינית. סכום התביעה 5.5 מיליון שקל.

על פי כתב התביעה האשה החלה בטיפול אצל הפסיכיאטר כאשר היתה בת 18. לטענתה היא החלה להתאהב בו ולאחר מספר פגישות היא סיפרה לו על תחושותיה. היא אמרה לו עוד כי היא אינה חשה במשיכה מינית כלפיו, אלא בצורך בחיבוק מגונן ואבהי.

לטענתה, מאז שסיפרה לו את הדברים, הוא החל לנצלה מינית, תחילה בהתגפפויות ונשיקות, ומאוחר יותר דרש ממנה לבצע בו מין אוראלי ובסופו של דבר גם לקיים עימו יחסי מין מלאים. לדבריה, לשם ביצוע מעשיו, הוא נהג להיפגש איתה רק בשעות הערב, כשהמרפאה ריקה מאדם.

בעקבות היחסים ביניהם, היא החלה לסבול מדיכאון, התקפי בכי, היסטריה וחרדה קשה. היא טוענת עוד כי במשך השנים הוא שכנע אותה ללדת ילד לבן זוגה, מבלי שהיתה מעוניינת בכך ואף הכיר לה את אשתו וקירב ביניהן, עד שבין השתיים נרקמו יחסים אישיים קרובים.

התובעת טוענת כי המשיכה לנהל את הפגישות הטיפוליות, למרות מצוקתה, לאחר שחשה כי "היא זקוקה לו נואשות". אולם בד בבד היא חשה "בלבול נורא" ולפני שנתיים פנתה לטיפול אצל פסיכיאטר אחר, ביחידה לטיפול בנפגעי טראומה מינית.

חוות דעת נפשית קובעת כי התובעת סובלת מנכות נפשית, עקב "תלות עזה חוסר אמון בעצמה, תחושה עצמית של קורבן".

טרם הוגש כתב הגנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by