בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לונדון: 3 החשודים בתכנון פיגוע יואשמו היום בביהמ"ש 
 
 לדברי הטיימס, זו היתה מטרתם המרכזית. הרכבת התחתית בלונדון (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

השלושה נאשמים בעבירות טרור; על פי דיווח ב"טיימס" הם התכוונו לפזר ציאניד ברכבת התחתית בעיר; בלייר מזהיר שוב מפני התקפות טרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית המשפט בלונדון יתקיים היום (שלישי) דיון בעניינם של שלושת הנאשמים בתכנון הפיגוע. הם נעצרו לפני כשבוע והואשמו במסגרת החוק נגד טרור באחזקת פריטים לצורך הכנה, המרצה וביצוע של פעולות טרור.

עורכת הדין המייצת את אחד משלושת הנאשמים בתכנון הפיגוע אמרה היום כי, היא מתכוונת להגיש תלונה רשמית לפרקליט המדינה בעקבות הסיקור העיתונאי. לטענתה העיתונות הכריזה על פתיחת "עונת הצייד" בכל הנוגע ללקוח שלה ולשאר הנאשמים.

השלושה, שמוצאם מצפון אפריקה, הם רבאח צ'קאט בעיס, בן 21, רבאח כדריס, באמצע שנות ה-30 לחייו וכארים כדורי בן 33. שלושתם מחוסרי עבודה ונטולי מקום מגורים קבוע. ה"סאנדיי טיימס" הלונדוני דיווח אתמול כי הם התכוונו לבצע פיגוע ברכבת התחתית בעיר, האנדרגראונד.

הטיימס העריך כי הם התכוונו לפזר גז ציאניד באנדרגראונד, אך לדברי המשטרה לא נמצא ברשותם גז ציאניד או חומר קטלני אחר, בזמן מעצרם לפני כשבוע. עם זאת, מאשרת המשטרה כי הם נשאו דרכונים מזויפים.

מהסקוטנלנד יארד וממשרד הפנים הבריטי לא התקבל אישור לדיווח בטיימס, ואף נרמז כי העיתון מנפח את הסיפור, כדי למכור יותר גליונות.
 
 
ראש הממשלה טוני בלייר, הזהיר היום שוב את הציבור במדינה מפני התקפות טרור.

דובר של משרד הפנים אמר אתמול כי ראש הממשלה הבהיר "שבכל יום מתקבלות התרעות והן נבחנות" והדגיש עוד כי "אם הממשלה או המשטרה היו חושבות שיש ליידע את הציבור על קבלת התרעה ממוקדת לגבי מקום מסוים, כולל הרכבת התחתית, הן היו עושות כך ללא היסוס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by