בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצר תושב מזרח י-ם שסייע לביצוע הפיגוע באלנבי 
 
 
חדשות נענע

אשרף זעייר בן ה-24 הסיע את המחבל המתאבד בקו 4 ברחוב אלנבי בת"א ואת המחבל שהתכוון להתפוצץ בקפה בטיילת אך נתפס על ידי מאבטח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעצרו של אשרף זעייר החשוד בסיוע לחולית חמאס הוארך היום (שני) בבית המשפט המחוזי בי-ם. זעייר, פלסטיני בן 24 תושב מזרח י-ם, נעצר בחשד כי סייע למחבל המתאבד באוטובוס קו 4 בת"א ולנסיון הפיגוע שסוכל בטיילת בעיר. אתמול הוגש לבית המשפט המחוזי בי-ם כתב אישום נגד זעייר בו הוא מואשם ברצח ובניסיון לרצח.

חוליית חמאס וזעייר שסייע לה נחשפו אתמול. החולייה, שבסיסה העיר רמאללה, אחראית לפיגוע באוטובוס קו 4 ברחוב אלנבי בת"א בו נהרגו שישה ישראלים ולפיגוע שסוכל בטיילת בעיר.

זעייר, סוחר בגדים במקצועו, נעצר לפני כחודש על ידי יחידת הגדעונים של משטרת מחוז י-ם. בחיפוש שערכה היחידה בבית אותו שכר זעייר נמצאו עוזון, אקדח, תחמושת, מצלמת וידיאו וקלטת של המחבל המתאבד שביצע את הפיגוע באוטובוס קו 4. זעייר מואשם כי הסיע את המחבלים המתאבדים לרחוב אלנבי ולטיילת בתל אביב וכי סייע להם בדרכים נוספות.

המחבל שהתכוון לבצע הפיגוע בטיילת מסר בחקירתו פרטים על התארגנות החמאס ברמאללה וכן סיפר על ידידתו, ורדה בקראזי, ערביה אזרחית ישראל בת 25 מעראבה, שלדבריו רצתה לעזור לו ולאנשי חמאס נוספים בביצוע פיגועים וידעה על כוונותיו לבצע פיגוע התאבדות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by