בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באלי: המשטרה בודקת את מחשב הלפטופ של אימאם סמודרה 
 
 המשטרה ערכה חיפוש בביתו של סמודרה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

המחשב נמצא בחיפוש שנערך בביתו; החשוד שנעצר באמצע השבוע שעבר הודה כי היה שותף בביצוע הפיגוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קלסתרוני ששת החשודים (רויטרס)
 קלסתרוני ששת החשודים (רויטרס)   
משטרת אינדונזיה בשיתוף משטרת אוסטרליה ערכה בסוף השבוע חיפוש בביתו של החשוד העיקרי בתכנון הפיגוע בבאלי, אימאם סמודרה, ולקחה לבדיקה את מחשב הלפטופ שנמצא בבית. צוות החקירה מסר כי החומרים שנמצאו במחשב עדיין נבדקים וסירב למסור פרטים נוספים.

אימאם סמודרה, החשוד בתכנון וביצוע פיגוע התופת באי באלי לפני כחודשיים, הודה בחקירתו במעשים המיוחסים לו, כך הודיעה ביום שישי משטרת אינדונזיה. בנוסף הודיעה המשטרה כי עצרה שלושה חשודים נוספים במעורבות במעשה

סמודרה, בן 35, הוא חבר בכיר בארגון הטרור ג'מאעה איסלמיה, ופעל על פי הוראותיו של ראש הארגון, רידואן איסמודין. גורמי מודיעין בכירים מעריכים כי סומדרה נפגש עם איש המבצעים של הארגון בתאילנד בינואר, ושם הם תיכננו את הפיגוע. סמודרה, שנוהג לחבוש כובע ולשאת מחשב נייד, החליט היכן להטמין את מטען החבלה באתר הנופש קוטה באי. על פי הערכות המשטרה, סמודרה למד להכין מטעני חבלה באפגניסטן. הוא חשוד גם בסדרת פיגועים בכנסיות באינדונזיה בשנת 2000.
 

מצוד אחר מעורבים נוספים

בתוך כך, המשטרה עדיין מחפשת אחר ארבעה חשודים נוספים ומקווה לקבל מסמודרה מידע על דרך הפעולה של ג'מאעה איסלמיה, הקשור לארגון אל קאעידה.

השבוע שחררה המשטרה קלסתרונים של שישה מהחשודים וערכה סריקות נרחבות בבתי ספר איסלאמיים ובאזורים כפריים, שם על פי החשד, הסתתרו החשודים. לפני כשבועיים עצרה המשטרה את אחד החשודים בהנחת המטענים והוא מסר את שמות החשודים האחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by