בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולמרט תומך בשרון כמועמד בפריימריז 
 
 נשארים ביחד. שרון ומופז (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נתניהו: אולמרט תומך ברה"מ בגלל שהובטח לו תיק החוץ; אולמרט מכחיש; אמש הודיע מופז על תמיכתו בשרון משום שהוא "ראוי ושקול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, הודיע הערב (שלישי) על תמיכתו באריאל שרון כמועמד הליכוד לראשות הממשלה. כזכור, אולמרט כבר הודיע כי יתמודד על מקום ברשימת הליכוד. מוקדם יותר העריכו גורמים בסביבת רה"מ כי שרון יעריך הודעה כזו המראה על אמונו של אולמרט בשרון. גורמים במטה אמרו כי הם מצפים ששרים נוספים יזדהו בימים הקרובים, ויביעו את תמיכתם בראש הממשלה.

מקורבי בנימין נתניהו אומרים בתגובה להודעת אולמרט כי ידוע להם ששרון הבטיח לו את תיק החוץ בתמורה לתמיכתו הפומבית ורק משום כך החליט אולמרט שמשתלם לו לוותר על ראשות עיריית ירושלים, כדבריהם. לטענת המקורבים אולמרט הוא זה שסייע לברק לנצח את הבחירות ב-99' כאשר שאלת חלוקת ירושלים עמדה על הפרק. אולמרט, שהודיע על תמיכתו בשרון בתוכנית "פוליטיקה" בערוץ הראשון הכחיש קיומה של הבטחה כזו.
 

מופז תומך בשרון: "הוא נוהג כראוי"

 
אמש הודיע שר הביטחון, שאול מופז, כי הוא תומך בראש הממשלה, אריאל שרון, במירוץ לראשות הליכוד ולראשות הממשלה.

בתום פגישה שקיים עם מנהיגים בדואים בצפון הארץ, הודיע מופז כי שרון הוא ראש ממשלה "ראוי, המתנהג כראוי ובשיקול דעת". מופז התכוון להודיע על תמיכתו בשרון כבר ביום שישי האחרון, אולם השהה את ההודעה בשל הפיגוע בחברון.

מופז הוא השר הרביעי התומך פומבית בשרון, בהתמודדות מול שר החוץ, בנימין נתניהו, על ראשות הליכוד. הוא הצטרף בכך לראובן ריבלין, ציפי לבנת וסילבן שלום. שרי הליכוד האחרים עדיין לא הודיעו על תמיכתם במועמד מסויים.

בתגובה להודעה אמרו היום במטה נתניהו כי היא "היתה צפויה" לאור התפקיד שקיבל מופז משרון. גורמים במטה אמרו כי העיתוי אינו מפתיע גם הוא לנוכח סגירת הפערים של נתניהו בסקרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by