בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך האף.בי.איי: כך תדע מתי תלמיד עלול לרצוח את חבריו 

מדריך האף.בי.איי: כך תדע מתי תלמיד עלול לרצוח את חבריו

 
 
חדשות נענע

בעקבות מקרי הרצח ההמוניים בבתי ספר בארצות-הברית, ניסחו באף.בי.איי מדריך למורים שמפרט 60 גורמי סיכון שעלולים להביא תלמידים לבצע מעשים כאלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האף.בי.איי ניתח את המקרים האחרונים של תלמידי תיכון שערכו מעשי טבח בבית ספרם, כדי לנסח מסמך ובו 60 גורמי סיכון שיכולים לעזור למורים ולהורים תלמידים שמועדים לבצע מעשים דומים בבתי הספר שלהם.

המחקר בוצע על ידי השוואת נתונים ממקרי ירי בבתי ספר במהלך העשור האחרון - חלקם עם רקע של סמים וכנופיות, וחלקם על רקע תסכול של תלמידים

המחקר, שאמור להתפרסם בחודש הבא, יאפשר להעריך מתי תלמיד מתנהג סתם מאיים, ומתי יש סיכוי שהוא יעשה משהו בנידון ויבצע מעשים אלימים. "ב-99 אחוז לא ייצא כלום מהאיומים של אותם תלמידים. אבל צריך להיות תהליך שיאפשר לחזות את זה", מסבירים באף.בי.איי.

המסמך לא יספק מידע שיאפשר לדעת מתי תלמיד מתכוון לפצוח ביריות באמצע בית הספר, אבל יאפשר לנורות אזהרה להידלק בזמן. "אין פרופיל לתלמיד שיירה על חבריו", מבהירים באף.בי.איי.

עדיין לא פורטו גורמי הסיכון שנאספו במחקר, אבל סוכנות יו.פי.איי מוסרת שבאף.בי.איי רמזו שכדאי לשים לב לתלמיד ש"יש לו אגו שביר, לא מקבל ביקורת בצורה טובה, הוא נרקיסיסטי, חושב שהעולם נע סביבו, ומאשים אחרים במה שקורה לו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by