בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כרזות נאצה נגד קפלינסקי; מאחז הוקם בחברון  
 
 קפלינסקי עם בן אליעזר ויעלון (דובר צה``ל)   
 
חדשות נענע

כרזות הנאצה קוראות להדחתו של אלוף פקמ"ז; הסיבה היא צו מעצר מנהלי שהוציא נגד נועם פדרמן; מאחז חדש הוקם לזכר חללי הפיגוע בחברון; ביהמ"ש התיר להפגין קרוב להר הבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלמונים הדביקו הבוקר (שלישי) עשרות כרזות נאצה, שקוראות להדחתו של אלוף פיקוד מרכז, משה קפלינסקי. הרקע למעשה הוא צו מעצר מנהלי, שהוציא אמש קפלינסקי נגד פעיל הימין, נועם פדרמן.

הכרזות, שעליהן נכתב: "יודח משה קפלינסקי" ו-"אלוף פוליטי של השמאל הקיצוני" הודבקו סביב ביתו של קפלינסקי, והן חתומות תחת השם: "הוועד להגנה על הדמוקרטיה". מחברי הכרוזים מאשימים את האלוף שהיה מינוי פוליטי של שר הביטחון הקודם, בנימין בן אליעזר.

מצה"ל נמסר כי הטענות חסרות כל שחר, ומהוות הסתה פרועה נגד קצין בכיר. יש לציין, כי האלוף, שמונה לתפקידו לפני כשלושה חודשים, שימש בעבר כמזכירו הצבאי של ראש הממשלה אריאל שרון.
 

מאחז חדש הוקם לזכר חללי הפיגוע בחברון

 
תושבי קרית ארבע וחברון החלו לפני מספר ימים בהקמת מאחז חדש במקום שבו אירע פיגוע הירי בליל שבת. בפיגוע נהרגו 12 חייילים, אנשי מג``ב וכוננים של קרית ארבע.

שם המאחז החדש: ``גדודי גיבורים``. מקימיו קראו לראש הממשלה ליישם את תוכניתו ליצירת רצף טריטוריאלי של יישובים יהודיים בין קרית ארבע וחברון.

היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, החליט שאין לפתוח בחקירה נגד עיתון "הצופה" בחשד להסתה והמרדה.

זאת, בעקבות פנייתו של עו"ד אלדד יניב, שטען שהעיתון פרסם בסוף השבוע כתבה שמסיתה נגד שר הביטחון לשעבר, בנימין בן אליעזר. בכתבה נאמר שכי החלטת בן אליעזר להוציא את צה"ל מחברון היא שהביאה לפיגוע בחברון בליל שבת.
 

בית המשפט: מותר להפגין קרוב להר הבית

בית-המשפט המחוזי בירושלים התיר היום, ליהודה עציון ולפעילי ימין נוספים להפגין במרחק של 5 מטרים משערי הר-הבית.

בכך דחה בית-המשפט את ערעור הפרקליטות, שדרשה להרחיק את המפגינים למרחק של 50 מטרים משערי-ההר. המשטרה טוענת שהפגנה כל כך קרובה להר, במיוחד במהלך חודש הרמאדן, היא בבחינת "חבית-נפץ".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by