בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
5:0 לדנמרק. ערב שחור לכדורגל הישראלי 
 
 
חדשות  נענע

הפסד משפיל לנבחרת הישראלית שסיימה את חלקה באליפות אירופה. זהו ההפסד ה-143 של הנבחרת הישראלית מאז שהחלה להשתתף במשחקים בינלאומיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדקה הששים הקהל כבר התחיל ללכת הביתה

אחת התבוסות המשפילות והכואבות ביותר לנבחרת ישראל הערב (שבת) ברמת גן. חמש פעמים חורר הכדור את השער הישראלי והותיר את השוער דודו אוואט מאחור. נבחרת ישראל סיימה באופן מעשי את דרכה באליפות אירופה, יורו 2000.

מאות מאוהדי נבחרת ישראל קמו ממקומותיהם כבר מהדקה הששים והלכו הביתה. לאחר שבסוף המחצית הראשונה ירדה הנבחרת לרקע קריאות ה`בוז` של הקהל, עד סוף המשחק כמעט 10,000 מהם החליטו לעזוב את האצטדיון.
 

המשחק הלפני אחרון של שלמה שרף

זהו המשחק הראשון בכל שבע השנים שבהם משמש שרף כמאמן הנבחרת, בו ישב על הכיסא ולא קם. ההערכה היא שמשחק הגומלין ביום רביעי יהיה המשחק האחרון שלו בנבחרת ולאחריו יודיע על התפטרותו.

בכך מסתיימת קריירה ארוכת שנים ותהפוכות של המאמן הלאומי. שרף מונה למאמן בחודש אוגוסט 1992.

אשתו של המאמן הלאומי, לאה שרף, אישרה הבוקר לגלי צה"ל כי בעלה שוקל לפרוש מאימון הנבחרת בין השאר בעקבות יחסה של התקשורת אליו.
 
 

התבוסה: שלב אחרי שלב

פחות משתי דקות מאז נשמעה שריקת הפתיחה של משחק הכדורגל ישראל-דנמרק, והשוער דודו אוואט נכנע בפעם הראשונה. השחקן ג`ון דאל תומאסון הכניע את ההגנה הישראלית וניצל חור בהגנה כדי לקבוע תוצאה של אחת אפס לזכות הדנים.

בדקה ה-36 כבש תומאסון פעם נוספת. בעקבות השער הזה ביצע המאמן הישראלי שלמה שרף שני חילופים והוציא את יוסי אבוקסיס ורן בן שמעון. במקומם נכנסו לשחק יוסי בניון ועידן טל.

בדקה ה-,45 מנעה נחישותו של השוער דודו אוואט מתומאסון הדני לכבוש שער שלישי לזכות דנמרק. לאחר שתומאסון הגיע לתוך רחבת השישה עשר מטרים הישראלית הצליח אוואט להוציא מרגליו את הכדור.

בדקה ה-,53 בהתקפה מהירה וטובה של הנבחרת הישראלית בהשתתפות ברקוביץ, תורג`מן ובניון כמעט הובקע שער ראשון לזכות הנבחרת. השוער הדני המצויין שמייכל הצליח להדוף את הבעיטה של בניון.

חיים רביבו מקבל בדקה ה-60 כרטיס אדום ויוצא מהמשחק. רביבו ניסה לעצור את המשחק מכיוון שהיה שחקן פצוע ברחבה. השופט לא עצר את המשחק ורביבו "נכנס" באחד השחקנים הדנים. קודם לכן, קיבלו טל בנין ורונן חרזי כרטיס צהוב.

בדקה ה-67 סטיג טופטינג מכניס את הכדור פעם נוספת לרשת הישראלית ומיד אחר כך, באותה דקה, מבקיע מרטין יורגנסון את השער הרביעי במשחק.

שש דקות אחר כך בריאן סטין נילסן קובע חמש אפס לזכות הדנים. תם סיפור נבחרת ישראל באליפות אירופה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by