בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
על הכוונת: פדופילים באינטרנט 
 
 רוצחה של שרה פיינס היה אחד הגורמים למהפיכה (BBC)   
 
חדשות נענע

בריטניה יוצאת למלחמה כנגד מבוגרים היוצרים קשר עם ילדים פנים אל פנים או דרך האינטרנט, בכוונה לניצול מיני; העונש 5 שנות מאסר; שוטרים יוכלו לעצור חשודים עוד לפני ביצוע המעשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מהפיכה חוקתית בבריטניה, כל אדם אשר ימצא אשם בניצול מיני של ילדים מתחת לגיל 12 יואשם באונס. העונש על עבירת אונס הוא מאסר עולם. משטרת בריטניה תוכל מעתה לעצור כל חשוד שיצור קשר עם ילדים דרך האינטרנט או בדרכים אחרות, עוד לפני שבוצע המעשה.

עידוד ילד להוריד את בגדיו במטרה "לדגמן" למשל, יגרור את העונש המקסימלי של 10 שנות מאסר גם אם לא קוים מגע גופני. ו-14 שנות מאסר אם קוים מגע ישיר.

הנאשם יאלץ להוכיח כי פעל "באופן סביר" על מנת להבטיח כי האדם השני היה מוכן לקחת חלק במעשה המיני. לפי החוקים החדשים לא יהיו אישומים נפרדים של "אונס בפגישה". כל שימוש בסמים או חומרים אחרים במטרה לטשטש את הקורבן יגרור עונש של 10 שנות מאסר.


בנוסף, קיימת כוונה להעלות את אחוז המורשעים באונס - סטטיסטית נאשם אחד מתוך 14 נמצא אשם. חוקים הדנים ביחסי מין בפומבי גם כן אמורים להשתנות, וזה כולל מעשים הומוסקסואלים שיושוו למעשים הטרוסקסואלים.

קיום יחסי מין במקומות ציבוריים לא יחשב לעבירה פלילית, כל עוד אין עדים לאירוע. הרפורמה החוקתית תהפוך חוקים שהיו עתיקים, חסרי לכידות ומפלים להולמים את המאה ה-21.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by