בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בארץ 
מילוא מטיל פצצה: מרדכי פרנואיד מנותק מהמציאות 
 
בארץ |
 
חדשות  נענע

בראיון ל"ידיעות אחרונות" הודיע מילוא שאינו רוצה להיות עם מרדכי באותה מפלגה. ח"כ אורי סביר (מרכז): מהלך מתוכנן של מילוא בדרך ל'שינוי' של טומי לפיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ח"כ אורי סביר ממפלגת המרכז, העריך שפניו של רוני מילוא אל מפלגת המרכז. זאת, בעקבות פרסום עיקרי ראיון שיפורסם במלואו מחר במוסף לשבת של "ידיעות אחרונות".

בראיון טוען מילוא שמאז קו 300 יש ליו"ר המפלגה, יצחק מרדכי, פרנויה וניתוק מהמציאות. מילוא הודיע כי אינו רוצה להמשיך את דרכו הפוליטית עם מרדכי, וכמוהו גם אמנון ליפקין שחק, דן מרידור ודליה רבין פילוסוף. לכן, טוען מילוא, אין שום בסיס לקיומה של מפלגת המרכז.

ח"כ אורי סביר, אותו מילוא לא הזכיר ברשימת האנשים המעונינים לעזוב את מרדכי, טען כי השקפת עולמו הליברלית בנושאי דת ומדינה היא שהובילה את מילוא לנקוט בצעד שכזה. "אני לא אתפלא אם יש בראיון מחר קריצה חזקה של רוני לעבר מפלגת `שינוי`. הוא פוליטיקאי משופשף מאוד שאף פעם לא אומר דברים במקרה", אמר לגלי צה"ל.

"משיחות שקיימתי בימים האחרונים, אני לא בטוח שמילוא צודק בנוגע לדעותיהם של יתר החברים במפלגה על מרדכי. חבל שהוא בחר בתקיפה כל כך אישית של מרדכי, אני באמת חושב שיש לו בעייה ערכית עם הנושא של המרכז", דברי סביר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by