בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הותר לפרסום מסמך רביב 

הותר לפרסום מסמך רביב

 
 
חדשות נענע

המסמך דן בדרכי הפעלתו של סוכן השב"כ אבישי רביב, ונטען בו כי פרקליטת המדינה לשעבר דורית בייניש אישרה לרביב לבצע פעולות לא חוקיות כדי לבסס את מעמדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחד מדפי מסמך רביב
 אחד מדפי מסמך רביב   
הותר לפרסום "מסמך רביב", שמכיל דיון פנימי במשרד המשפטים בנוגע להפעלתו של סוכן השב"כ הסמוי אבישי רביב, ואשר עד יום חמישי הוטל עליו צו איסור פרסום.

בג"צ אישר את פרסום המסמך העקבות עתירה של העיתונאי יואב יצחק, ומתח ביקורת על היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, על שביקש שלא לפרסם את המסמך.

המסמך מביא פרוטוקול דיון שהתקיים במעמד פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, היועץ המשפטי לממשלה, מיכאל בן יאיר, ראש המחלקה היהודית בשב"כ, אנשי פרקליטות ואנשי שב"כ נוספים. הדיון נסב סביב כתבה ששודרה בערוץ הראשון לאחר רצח רבין ובה תוארו דרכי הפעלתו של הסוכן רביב.
 
בין השאר אמר בדיון אחד מאנשי השב"כ, כי "חשדו ברביב בשת"פ והיה צריך להוכיח את עצמו. הוא היה צריך להסיר מעליו חשדות. בדיון אצל דורית בייניש (שהיתה אז פרקליטת המדינה) היא נתנה אישור שיעשה פעילות על יד אוניברסיטת בר-אילן, ויחשיד אדם אחר כדי שייתפס". יצויין כי משרד המשפטים מסר בתגובה עוד לפני הפרסום כי הדברים המיוחסים לבייניש אינם נכונים.

פרקליטת המדינה ארבל אמרה בדיון כי היא מציעה לסגור את התיק נגד אבישי רביב, כיוון שפעילותו היתה מבויימת.

המסמך המלא פורסם באינטרנט, על גבי שרתים שנמצאים בחו"ל, עוד לפני הסרת צו איסור הפרסום. אחד האתרים שפרסמו את המסמך היה "טיפ" (www.tip.co.il) של העיתונאי יובל פלג.

למסמך המלא - לחץ כאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by