בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר שקשוקה: עכברים אכלו את סרטי הקופה 
 
 העכברים אכלו את סרטי הקופה, האנשים -שקשוקה (דרך האוכל)   
 
חדשות נענע

בינו-יוסף גבסו, בעליהם של שני הסניפים, חשוד בהעלמת מס; על פי החשד, הצהיר על 320 אלף דולר כירושה ולא כהכנסות; הוא שוחרר היום בערבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופט בית משפט השלום בתל אביב שחרר בצהריים (רביעי) בערבות את בינו-יוסף גבסו, בעליה של רשת המסעדות המצליחה 'ד"ר שקשוקה', החשוד בהעלמת מס.

גבסו, שנעצר הבוקר על ידי חוקרי מס ההכנסה, שוחרר בערבות של מיליון שקל, ערבות צד ג' של חצי מיליון שקל וערבות בנקאית בסך 50 אלף שקלים. יציאתו מן הארץ נאסרה.

הוא חשוד כי הצהיר שקיבל סכום של 320 אלף דולר בירושה מהוריו, כשלטענת חוקרי מס ההכנסה, מדובר בכסף אותו הרוויח מעסקיו. גבסו מחזיק בשני סניפים של מסעדתו, האחת ליד כיכר השעון ביפו והשנייה ברחוב שינקין בתל אביב.

על פי טענת חוקרי מס ההכנסה, למרות מה שמתבקש על פי חוק, לא שמר גבסו את סרטי הקופה הרושמת בעסקיו וחלק מספרי הנהלת החשבונות שלו. לחוקרי ם שהגיעו לחפש את המסמכים אמרו העובדים שעכברים אכלו אותם.

עוד טענו החוקרים, שבמהלך חיפוש בביתו מצאו המחאות בסכומים של מאות אלפי שקלים, אשר לא נמצאו רשומים בספרי החשבונות, ואשר ייתכן שהם רווחים מהלוואות שנתן בעל העסק.

במהלך החיפוש באחת המסעדות, חטף בנו של גבסו מידי אחד החוקרים שקית בה נמצאו העתקים של סרטי קופה רושמת. לטענתןם, השקית לא הוחזרה להם למרות בקשותיהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by