בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה: הנסיכה אן הורשעה בעבירה פלילית 
 
 לא רוצה יחס מיוחד. הנסיכה אן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בתה של מלכת בריטניה תיאלץ לשלם פיצויים לאחר שכלבה תקף שני ילדים; הנסיכה הודתה באשמה והפכה לבת משפחת המלוכה הראשונה בבריטניה המורשעת בעבירה פלילית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנסיכה אן, בתה של מלכת בריטניה, הפכה היום (חמישי) לבת משפחת המלוכה הראשונה בבריטניה המורשעת בעבירה פלילית. הנסיכה נקנסה בסכום של 500 ליש"ט וחויבה בתשלום 250 ליש"ט פיצויים לאחר שהודתה באשמה כי כלבה תקף שני ילדים.

על פי הדיווח ב-BBC, בית המשפט המחוזי בברקשייר אף הורה לנסיכה לשלוח את הכלב לאילוף ולשלם הוצאות משפט.

הנסיכה, 52, ובעלה טימוטי לורנס, זומנו לבית המשפט בעקבות התקרית שאירעה באפריל האחרון, יומיים לאחר מותה של המלכה האם, סבתה של הנסיכה. הנסיכה הואשמה שנתנה לאחד הכלבים שלה, מסוג בול טרייר אנגלי, לצאת משליטתה ולסכן אנשים אחרים. הכלב נשך שני ילדים, בני 7 ו-12, בפארק ווינדזור. הבוקר בוטל האישום נגד בעלה.

הנסיכה ובעלה הגיעו לבית המשפט יחד עם שני ילדיהם, פיטר וזארה פיליפס. באולם בית המשפט בו נכחו בני המשפחה, תוגברו סידורי האבטחה באופן חסר תקדים וכללו כלבי גישוש. אל הדיון הקודם שהתקיים בעניין, לפני כחודש וחצי, לא הגיעה הנסיכה כי היתה במסע צדקה באתיופיה. במהלך המשפט היא הבהירה כי היא אינה מעוניינת ביחס שונה אותו היו מקבלים אזרחים בריטים אחרים
 

צלמי הפפרצי המעורבים במותה של דיאנה יועמדו לדין

 
שלושת הצלמים שצילמו את הנסיכה דיאנה וחברה דודי אל-פאיד דקות לפני התאונה הקטלנית בשנת 1997יועמדו לדין בבית המשפט בצרפת באשמת חדירה לפרטיות. המשפט מתבסס על חוק שחוקק לאחרונה ומהווה תקדים במערכת המשפט הצרפתית. החוק קובע כי פנים מכונית יחשב שטח פרטי גם אם הרכב נוסע בכביש ציבורי.

מוחמד אל-פאיד, הטייקון המצרי ניסה לשווא להעמיד את השלושה למשפט באשמת הריגה. בית המשפט העליון של צרפת קבע באפריל כי הם היו רחוקים מדי מהמכונית בשביל לגרום לתאונה. דיאנה, דודי אל-פאיד והנהג הנרי פול נהרגו בתאונה כתוצאה ממהירות יתר ב-31 באוגוסט 1997, המרצדס בה נסעו במרכז פאריס היתה נתונה לרדיפה מאסיבית מצד פפרצי שנהגו באופנועים.

שלושת הצלמים, ג'יקוב לנגוין מסוכנות סיגמה, כריסטיאן מרטינז מסוכנות אנג'לי וצלם עצמאי, מואשמים בצילום התצלומים באופן שאינו מקובל. שתי הסוכניות מסרבות להגיב לדברים.

המשפט יערך בעקבות תלונה על חדירה לפרטיות שהוגשה על ידי מוחמד אל-פאיד עוד ב-1997. הצלמים יועמדו לדין רק על סמך הקירבה למכונית שתוכח על סמך התצלומים שלהם עצמם. קרוביה של דיאנה ומשפחת המלוכה אינם לוקחים חלק בצד התובע במשפט.

עדויות בחקירה הראשונית מראים כי הנרי פול היה שיכור בזמן התאונה, דבר שהוכחש על ידי הוריו. התצלומים שנלקחו לאחר התאונה במנהרת עלמה עדיין מוחזקים על ידי השופטים ומעולם לא פורסמו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by