בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ קליינר מציע לפולארד לעמוד בראש "חרות" 

ח"כ קליינר מציע לפולארד לעמוד בראש "חרות"

 
 
חדשות נענע

קליינר מציע לאסיר ג'ונתן פולארד, המרצה מאסר עולם בגין ריגול לטובת ישראל, את מקומו כראש התנועה וממליץ למפלגות אחרות לנהוג כמוהו במטרה להפעיל לחץ על ארה"ב עד לשיחרור פולארד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת מיכאל קליינר (חירות) מציע לג'ונתן פולארד, המרצה עונש מאסר עולם בגין ריגול לטובת ישראל, להצטרף אליו ולרוץ בראש הרשימה לקראת הבחירות הקרובות לכנסת. הדברים נאמרו היום (רביעי) בכנס שנערך בישיבת "חורב" בירושלים לציון 17 שנים לישיבתו של פולארד בכלא האמריקני.

קליינר, המשמש כיו"ר הלובי הפרלמנטרי למען שחרורו של פולארד פועל, לדבריו, בערוצים, חלקם חשאיים, בניסיון להביא לשחרורו של פולארד. לדבריו, "מדינת ישראל שלחה את פולארד לעשות עבירות בשמה, וצריך להכיר לו על כך תודה". כמו כן קרא קליינר למפלגות האחרות לנהוג כמוהו ולהציע לפולארד להופיע ברשימתם ובכך להפעיל לחץ על ארה"ב לשחררו.

לדברי קליינר, העבירות בהן הורשע פולארד אינן עבירות שיש עימן קלון ולכן הוא רשאי, מבחינה חוקית, להיבחר לכנסת: "17 שנה נמק פולארד בכלא על עבירה של העברת מידע למדינה ידידותית, בשעה שמרגלים שפעלו בארה"ב למען מדינות אויב, השתחררו בעסקאות שונות תוך שנים אחדות". קליינר ציין כי ארה"ב משתמשת בפולארד כקלף מול העולם הערבי שבו היא מנפנפת כדי לזכות במעמד של מתווך הוגן בסכסוך, ולישראל אסור להשלים עם המצב הזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by