בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כוויית: האדם שירה בחיילים האמריקנים - שוטר שלקה בנפשו 
 
 כ-10 אלפים חיילים מוצבים בכווית. אימון של צבא ארה``ב (רויטרס|)   
 
חדשות נענע

פקידים בכירים בכווית מאשרים כי היורה הוא שוטר כוויתי; ההערכות הן כי הוא נמלט לסעודיה; מצבם של שני החיילים קשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורם רשמי במשרד הפנים של כווית מסר הערב (חמישי) כי האדם שירה בשני חיילים אמריקנים ופצע אותם קשה היה שוטר כוויתי שלקה בנפשו. "השוטר, אשר לו תיק במחלקת בריאות הנפש, ירה על שני החיילים אחרי שעצר אותם", אמר פקיד בכיר בממשל הכווייתי. על פי הדיווח, השוטר השתמש בנשקו האישי וירה בהם מטווח קצר. ההערכות הן כי הוא נמלט לגבול סעודיה.

דובר של הצבא האמריקני העריך היום כי היה זה מעשה של תוקף בודד, שירה לעבר השניים במהלך נסיעה בכביש מהיר בין המחנה הצבאי בדוחה, הסמוך לבירה כווית סיטי, לבין ארפיג'אן שמדרומית לה. הדובר אמר כי השניים במצב קשה אך יציב. אחד מהם נפגע בפניו והשני בכתפו . הפצועים הוטסו לבירה כווית סיטי לקבלת טיפול רפואי.

כ-10 אלפים חיילים מוצבים בכווית למטרות אימונים. בחודש שעבר התקיפו שני אזרחים מקומיים חיילי מארינס, הרגו אחד מהם ופצעו אחר. מקרה נוסף של ירי לעבר חיילי ארה"ב המתאמנים במדבר הוגדר על ידי בכירים בכווית כ"ירי של ציידי ציפורים".

בעקבות התקרית בה נהרג חייל אמריקני, עצרו שלטונות כווית 15 חשודים בחברות בתא טרור שתיכנן את ההתקפה ונחשד בקשרים עם אל קאעידה. שלטונות כווית חוקרים את האירועים ובמקביל חוקר אותם צוות אמריקני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by