בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה קרה, גם אתה מתגלח, לא? 
 
 נו, אולי עוד ייצא איזה עניין הלילה (נענע גלויות)    
 
הגר ינאי

לפעמים, בעזרת פליטת פה מתוזמנת היטב, אנו ניצלים משבועות וחודשים של מערכת יחסים מיותרת. נכון שזה לא נעים לצאת מפגר. אבל עדיף להיות מפגר מאושר, מחכם במיטה הלא נכונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתה יכול לשכוח מסקס בחודש הקרוב, מניאק
 אתה יכול לשכוח מסקס בחודש הקרוב, מניאק   
חברתי מ' פגשה בחור חמוד על איזה בר. העניינים זרמו לא רע. הם הלכו הביתה, ושניהם התפשטו בהתלהבות בחושך. הבחור, אלוהים יודע למה, מישש את מ' מתחת לפופיק. לפתע הוא הדליק את המנורה, ומ' קלטה את הבעת הפליאה השפוכה על פניו.

"תגידי, את בסדר?", שאל הבחור
"למה מה קרה?", תמהה מ'.
"כי הבטן שלך נורא מחוספסת".

פדיחה. אחת מטריליון הפדיחות האורבות לזוג המתחיל-לחשוב-שהוא-אולי-מאוהב נחתה לה בתוך המיטה. בשלב הבא מ' נאלצה לבאר לעלם שהיא מורידה שיערות מהבטן (שימור קו הביקיני, אתם יודעים). בינתיים החשק שלה די דעך. "הוא בטח חושב שנפל על גודזילה," הרהרה. היא קטעה את הסשן והציעה הפסקת קפה. אחר כך הראתה לו את הדלת.

להגיד את הדבר הנכון במקום הנכון זו אומנות. אבל להגיד את הדבר הלא נכון זו אומנות לא פחות גדולה. פרויד האמין שפליטות הפה שלנו באות מהתת מודע. האם מ' והבחור הפסידו את אהבת חייהם? לא בטוח. באופן אישי לא הייתי פוסלת את האפשרות של "מלאך הפדיחות", המלאך השומר שלנו, שלפעמים, בעזרת פליטת פה מתוזמנת היטב, מציל אותנו משבועות וחודשים של מערכת יחסים מיותרת. נכון שלא נעים לצאת מפגר. אבל עדיף להיות מפגר מאושר, מחכם במיטה הלא נכונה.

אז כאות הוקרה לפדיחות, להלן לקט קטן של משפטי החיזור הכי גרועים. הכל אמיתי.

1. על טורטיות ואקסים מיתולוגיים

ד' הספורטיבית פגשה את אקסה המיתולוגי במזנון של מכון הכושר. הפרידה ביניהם עדיין הכאיבה. תמיד האשימה אותו שהוא מזניח אותה רגשית, עסוק מדי בעניינים של עצמו ולא נוכח ביחסיהם. הפעם, בכל מקרה, נראה שהוא נורא שמח לפגוש אותה. אולי זו הזדמנות לפיוס היסטורי? ד' נפלה לבין זרועות הגבר שלה, שאסף אותה לחיקו בחיבוק אמיץ. הוא באמת השתנה, חשבה בעוד עיניה מתמלאות דמעות. אפשר להרגיש שהוא באמת נמצא כאן איתי.

"הטורטיות האלו הרבה יותר טעימות מהסנדוויצ'ים", הרהר הגבר בקול רם.
ד' אספה את עצמה בעדינות, שיחררה את עצמה מבין הזרועות השריריות, ופתחה בחיים חדשים.

2. להיות סבתא זה דווקא מגניב

ה' בת העשרים ומשהו התאהבה בבחור אחד שהיה קצת הרבה יותר מבוגר ממנה. למעשה הייתה לו בת בגילה. ה' ניסתה לא לחשוב על זה. ליומולדת קנתה לו חולצה מדליקה למועדונים, והם תכננו לרדת לסיני. יום אחד הלכו חבוקים בשדרה, והבחור סיפר לה על נפלאותיו.

"את יודעת שבשנה הבאה אני יכול להיות סבא", אמר.
וואו, איזו שורה הורסת! ה' המסכנה כמעט התעלפה. אולי במקום בגדי מועדונים, היתה צריכה לקנות לו מקל סבא?

במקרה הזה יש סוף טוב. ה' החליטה שנורא סקסי לצאת עם סבא. ויש גם בונוס: אם היא תתחתן אתו, זה הופך אותה לסבתא.
 
3. לא עושה דאווינים

ש', נערה מלאת כריזמה, יצאה להפלגה לתורכיה וקפריסין במסגרת שייט של קופידון, על מה שנקרא "ספינת האהבה". העניינים התפתחו כך שהסתבר שיש הרבה יותר בנות שוות מבנים שווים. הבנות השוויצו עם הביקיני מסביב לבריכה. ש' הבינה די מהר שעדיף לה לבלות על הסיפון עם איזה קמפרי, מאשר לרדוף אחרי מה שאין. אבל יצא שבכל זאת איזה אחד נדבק אליה.

"מה שאני אוהב בך", אמר ההוא, "זה שאת לא כזאת יפה ולא עושה דאווינים".
"סליחה?" אמרה ש'. "אתה באמת חושב שאני לא כזאת יפה?"
ההוא גמגם משהו, ובינתיים ש' עשתה את החשבון שלה.
"אני חושבת שאני מעדיפה לחכות למישהו שקצת יותר יתלהב", אמרה.

4. תודיעי במשרד שאני מאחר

ל', איש עסקים בתחום התקשורת, חיזר אחרי איזו בחורה. ל' היה נשוי, כמובן, מה שבכלל לא הפריע לו. הבחורה, יש לציין, לא הכי התלהבה מהקטע. מילא של' נשוי, היא חשבה, אבל יש לי הרגשה שהוא מחזר אחרי מאותן סיבות שהוא הולך לחדר כושר, כלומר בתור ספורט, לשמור על הרגשה של נעורים. ל' הכחיש, כמובן, וניסה לתת לה הרגשה שאצלו בלב הכל טרי ורענן, והוא דלוק עליה רצח. היא די נפנפה אותו, ובמשך חודש הם לא דיברו. ואז ל' התקשר אליה הביתה בשעת ערב מוקדמת מהמכונית שלו.

"אני חושב עלייך כל הזמן", הוא אמר. "אני לא יכול להוציא אותך מהראש שלי".
הבחורה, מה לעשות, די הוחמאה. הוא באמת לא שוכח אותי, אמרה לעצמה. אולי בכל זאת אני ארשה לו לחזר אחרי?

ואז צלצל הטלפון השני באוטו של ל'. זאת היתה המזכירה שלו מהמשרד."תודיעי שאני אאחר לפגישה", אמר ל'. "אני נמצא באיילון ויש כאן פקק נוראי. אני תקוע כבר חצי שעה".

תודה לאל, היא ניצלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by