בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יעקב העליון שוחרר למעצר בית מלא 
 
 העליון. שוחרר למעצר בית בתום חודש וחצי (ישראל סאן)   
 
חדשות נענע

ישהה תחת השגחה בכל שעות היממה ויציאתו מהארץ תיאסר; פרקליטו: נערער על ההחלטה - מבקש להשאירו באישפוז בביה"ח הפסיכיאטרי אברבנל; העליון נאשם בארבע עבירות בעילה אסורה ובמעשה מגונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בתל אביב שיחרר בצהריים (חמישי) למעצר בית מלא את יעקב העליון, הנאשם
בבעילת קטינה. העליון, כך נקבע, ישהה תחת השגחת בני משפחתו בכל שעות היממה ויציאתו מהארץ תיאסר. פרקליטו ביקש להשאירו במעצר בבית החולים "אברבנאל" בבת-ים והודיע כי יערער על ההחלטה.

ההגנה התנגדה לשחרורו של העליון למעצר בית בתנאי ערבות, בטענה כי בבוא היום יש לשחררו לביתו, ללא ערבויות ומגבלות כלשהן, ובליווי אח סיעודי בלבד. פרקליטו של העליון, עו"ד רונאל פישר, סבור כי אין עילה לשחרר אותו למעצר בית משום שהוא אינו מהווה סכנה לביטחון הציבור, וכי "אין תשתית ראייתית בכתב האישום".

העליון, נכה צה"ל ממלחמת ששת הימים, הפצוע בראשו ובגופו, אושפז בבית החולים אברבנל לפני יותר מחודש במהלך שבעת ימי האבל על מות רעייתו, יעל. מומחים רפואיים מטעם ההגנה צפויים לבחון את כשירותו הנפשית לעמוד לדין בגין העברות שבהן הוא מואשם.

לדברי עו"ד פישר, לאור בריאותו הלקויה של העליון, אין הצדקה לדון בשלב זה בתנאי מעצרו, שכן הוא מאושפז במחלקה סגורה בבית החולים, הבדיקות יימשכו זמן רב, והוא לא ישוחרר ממילא בקרוב.

כאמור, היום שוחרר העליון למעצר בית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by