בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העבודה אישרה שריון בן אליעזר, פרס ומימד 
 
 כינוס העבודה. עבר ללא פיצוצים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

העבודה ומימד סיכמו ללכת יחד בבחירות; בן אליעזר במקום השני ברשימה ופרס במקום השלישי; ישוריינו שני מקומות לנשים בכל עשירייה; סנה ובן אליעזר הסירו בקשתם לביטול הפריימריס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כינוס ועידת מפלגת העבודה התקיים אחר הצהריים (חמישי) בלא עימותים, בבנייני האומה שבירושלים.
הוועידה אישרה את שריון המקומות השני והשלישי ברשימת המפלגה לכנסת. במקום השני ברשימה יוצב היו"ר היוצא, בנימין בן אליעזר, ובמקום השלישי שמעון פרס. כמו כן אושרה גם ההצעה להתמודד בבחירות ברשימה משותפת עם תנועת מימד, שלה יוקצו שני מקומות ברשימה, בין המקום ה-10 ל-28.

הצעות השריונים גובשו בצוות בהשתתפות מצנע ובן אליעזר, האמור לקבוע את מיקומם של נציגי מגזרים וחוגים שונים במפלגה ובאוכלוסיה הכללית ברשימת המפלגה לכנסת. בן אליעזר וח"כ אפרים סנה משכו את ההצעה לבטל את הפריימריס במפלגה, ובכך נעתרו לבקשת מצנע בניסיון למנוע את פיצוץ כינוס הוועידה. לדברי סנה הוא רצה למנוע עימותי סרק.

בנאום שנשא מצנע בכינוס אמר: "אני רוצה להודות לכם שבחרתם בי, נתתם בי אמון והצבתם אותי להוביל את מפלגת העבודה על מנת לשנות את המציאות העגומה שבה אנו חיים במדינת ישראל".

מצנע התחייב להילחם בטרור ולנהל משא ומתן מדיני עם הפלסטינים אם ייבחר לראשות הממשלה. "אני יודע איך נלחמים בטרור", אמר מצנע, והוסיף "נילחם בטרור כאילו אין עם מי לדבר ונדבר כאילו אין טרור. זוהי הנוסחה האמיתית". מצנע ציין עוד כי אם הפלסטינים לא יפעלו להפסקת הטרור ולא ינסו להגיע להסכם שלום, לא תהיה ברירה אלא להיפרד מהם חד צדדית.

מקורבי בן אליעזר מתכוונים לפעול להדחת מצנע מיד לאחר הבחירות לכנסת, אם האחרון לא ירכיב את הממשלה הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by