בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרחית אמריקנית נרצחה בדרום לבנון 
 
 עבדה במרפאה שמיועדת למעוטי יכולת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

גופתה של האשה, מיסיונרית נוצרית, נמצאה במרפאה בצידון בה עבדה; עדיין לא ברור אם מדובר בפעולת טרור; עימותים אלימים בבירות על רקע יום העצמאות הלבנוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרחית ארה"ב שעבדה כאחות במסגרת מיסיונרית נוצרית נרצחה בדרום צידון, כך מסר היום (חמישי) גורם ביטחוני בלבנון. האשה, בוני ווית'רל, בת 31, נמצאה כשהיא שוכבת בשלולית דם בכניסה למרפאה בצידון. בגופה התגלו שלושה קליעים. עדיין לא ברור באילו נסיבות נורתה האשה.

הרצח אירע הבוקר, לאחר שווית'רל פתחה את המרפאה, שיש בה גם כנסיה. ככל הנראה נכנס אחריה אלמוני, ירה בה באקדח ונמלט מהמקום. השוטרים מסרו כי ווית'רל, שהיתה נשואה לאזרח בריטי, עבדה בשלוש השנים האחרונות במרפאה שמיועדת למעוטי יכולת.

משגרירות ארה"ב בלבנון נמסר כי היא חוקרת את המקרה ועדיין לא ברור אם מדובר בפעולת טרור. יצויין כי בתקופה האחרונה נרשם בלבנון גל תקיפות נגד מסעדות אמריקניות, אולם בכל המקרים היה מדובר במטענים קטנים יחסים שהתפוצצו צמוד למסעדות, שהיו סגורות. זו הפעם הראשונה בה נרצח אזרח אמריקני בלבנון, ב-10 השנים האחרונות.
 

עימותים אלימים על רקע יום העצמאות הלבנוני

בתוך כך, בביירות התנגשו היום מאות סטודנטים עם אנשי כוחות הבטחון במהלך הפגנה נגד שליטתה של סוריה בלבנון. עדי ראייה דיווחו כי שוטרים היכו מכות קשות סטודנטים של אוניברסיטת סנט ג'וזף ופצעו לפחות ארבעה. כמה מן המפגינים נעצרו. הפגנות היו גם באוניברסיטאות אחרות בביירות באיזורים שבהם יש רוב לנוצרים. מחר מציינים בלבנון את יום העצמאות והמפגינים אמרו כי זה הזמן הראוי לדרוש עצמאות מסוריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by